یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   تصویب احداث خط پروپیلن فارس توسط دولت که ایجاد راه آهن شیراز، بوشهر، شیراز، گلگهر و شیراز به خراسانات نیز دنبال شده که برخی فازها به مناقصه رفته است.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۲:۰۱

ابراهیم عزیزی،رئیس مجمع نمایندگان استان فارس،

تصویب احداث خط پروپیلن فارس توسط دولت که ایجاد راه آهن شیراز، بوشهر، شیراز، گلگهر و شیراز به خراسانات نیز دنبال شده که برخی فازها به مناقصه رفته است.

ابراهیم عزیزی گفت،در این حوزه نیز ایجاد راه آهن شیراز، بوشهر، شیراز، گلگهر و شیراز به خراسانات نیز دنبال شده که برخی فازها به مناقصه رفته تا پازل صنعتی شدن استان تکمیل شود.

ابراهیم عزیزی گفت،انتظار ما این است که مسئولان دستگاه‌ها وصنعتگران و سرمایه گذاران استان فارس نسبت به اهمیت پروژه انتقال آب و تاثیری که بر آینده استان خواهد داشت، حساسیت داشته و احساس مسئولیت کنند تا بتوانیم این پروژه‌های بزرگ و محرک را به سرانجام برسانیم.

او همچنین گفت: در کنار ابر پروژه‌های خط انتقال پروپیلن و آب، ایجاد و توسعه خطوط ریلی نیز بسیار مهم و ضروری است، چراکه محصولات تولید شده باید با ایجاد این خط ها از استان به نقاط دیگر صادر شود.

نماینده مردم شیراز وزرقان در مجلس ادامه داد: در این حوزه نیز ایجاد راه آهن شیراز، بوشهر، شیراز، گلگهر و شیراز به خراسانات نیز دنبال شده که برخی فازها به مناقصه رفته تا پازل صنعتی شدن استان تکمیل شود. 

عزیزی یادآور شد: برای پیشرفت و توسعه استان فارس باید نگاه بلند داشت و همت والا و از نگاه‌های سطحی و پیش پا افتاده و سیاسی کاری‌های بیمارگونه پرهیز کرد تا با هم افزایی، هوشمندی و عقلانیت این توسعه همه جانبه را تسریع کرد. 

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «سپیدار»: شرکت سپیدار سیستم آسیا در ارتباط با زمانبندی پرداخت سود سال منتهی به ۳۰اسفند ۱۳۹۹ اعلام کرد که سود همه سهامداران اعم از حقیقی و حقوقی(به جز سهامداران...
مجتبی آراسته گفت،پیگیری و ساماندهی زمین مشاغل مزاحم شهری کاشان و پیگیری زمین برای ایجاد شهرک صنایع غذایی کامو، تخصیص زمین به راهدارخانه برزک و کامو، شهرک صنعتی جوشقان قالی، فرماندهی نیروی انتظامی به مساحت ۹ هزار مترمربع و کلانتری راوند...

مطالب مرتبط با برچسب

ابراهیم عزیزی گفت،افزایش واحدهای درمانگاهی و شعب تامین اجتماعی از دیگر اقدامات خوب در این عرصه بوده است. او افزود: تلاش ما این است که با ایجاد واحدهای بزرگ و محرک استان را به سمت صنعتی شدن ببریم که در نهایت...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها