پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   تعهد 20 روزه برای برگزاری مناقصه پل بشار یاسوج محقق شد؟
۲۶ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۳۴

تعهد ۲۰ روزه برای برگزاری مناقصه پل بشار یاسوج محقق شد؟

مدیرکل دفترفنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: سازمان آب منطقه ای در سال جاری متعهد شد که ظرف ۲۰ روز مناقصه پل بشار یاسوج را برگزار کند و این پروژه عملیاتی شود.

حسین کاظمی در نشست بررسی وضعیت پل بشار افزود: پل اول بشار حدود  ۴۸ سال پیش به بهره برداری رسیده است.

وی بیان کرد: در سالهای قبل پروژه به شهرداری واگذار شد و این پروژه در سال ۹۵، ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار داشته که شهرداری اقدامی در رابطه با جذب آن انجام نداده است. این پول برگشت خورده است و پیگیری در رابطه با برگشت این پول انجام خواهد شد.

کاظمی تصریح کرد: به دلیل عدم اقدام شهرداری، این پروژه در سال جاری به آب منطقه‌ای واگذار شد و این دستگاه به جهت اهمیت موضوع در این جلسه متعهد شد که ظرف ۲۰ روز مناقصه برگزار کند و این پروژه عملیاتی شود.

وی ادامه داد: آب منطقه‌ای درگذشته در پایین دست پل اقداماتی برای تثبیت آن انجام داد که اگر این اقدامات نبود خطر، جدی تر از وضع موجود بود.

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این پروژه از اولویت های اصلی شهرستان بویراحمد است عنوان کرد: استاندار و همچنین فرماندار بویراحمد در این زمینه قول همکاری داده اند.

کاظمی با اشاره به لزوم ایمن سازی پل اول بشار اضافه کرد: در شورای ترافیک نیز مصوب خواهد شد که عبور تریلر و کامیون با وزن زیاد بر روی پل ممنوع است.

یکی از مشکلات اصلی شهر یاسوج موضوع گره‌های ترافیکی و کمبود پل ارتباطی بر روی پل بشار است که به یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان تبدیل شده است. این پل در انتهای شهرک بلکو و چسپیده به پارک بزرگ مهرورزی و پارک غدیر قرار دارد که با تکمیل آن گره های کور ترافیکی شهر یاسوج تا حدودی برطرف می شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها