یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی  »   تعیین تکلیف برخی واحدهای صنعتی از طریق مزایده به دلیل بیکار نبودن کارگران و تعطیل نشدن واحدهای اقتصادی و تولیدی.
۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۶:۳۰

عباس رضایی ، استاندار اصفهان :

تعیین تکلیف برخی واحدهای صنعتی از طریق مزایده به دلیل بیکار نبودن کارگران و تعطیل نشدن واحدهای اقتصادی و تولیدی.

عباس رضایی گفت ، نباید واحد اقتصادی و تولیدی تعطیل و کارگری بیکار شود و باید به طرق مختلف بر رونق تولید تاکید داشته باشیم، بنابراین تا پایان دوره باید تعیین تکلیف گردد. یا به مالک قبلی برگردد یا شریک جدید فعال شود و یا در نهایت از طریق مزایده اقدام گردد.

عباس رضایی گفت ،اجرای احکام دیوان عدالت اداری برای فعالان اقتصادی از دیگر مصوبات جلسه امروز بود و تمامی دستگاه های اجرایی در قسمت‌های مختلف موظفند احکام صادره از دیوان عدالت اداری را اجرا کنند.

رضایی خاطرنشان کرد: اگر دستگاه اجرایی به هر دلیلی احکام دیوان عدالت اداری را اجرا نکرد باعث تعقیب قضایی می گردد.

وی افزود: عدم اجرای تعهدات مالی دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی نسبت به فعالان اقتصادی که به همین منظور یکی از مصوبات جلسه امروز امکان تهاتر تمام یا بخشی از طلب فعالان اقتصادی بود.

استاندار اصفهان ادامه داد: همچنین در خصوص ضمانت اجرایی آن هم در ستاد پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه مطرح و دستگاه‌های اجرایی موظف بر پذیرفتن هستند و در صورت استنکاف به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

وی با اشاره به تملک‌ برخی واحدهای صنعتی که توسط بانک ها صورت می‌گیرد،گفت: نباید واحد اقتصادی و تولیدی تعطیل و کارگری بیکار شود و باید به طرق مختلف بر رونق تولید تاکید داشته باشیم، بنابراین تا پایان دوره باید تعیین تکلیف گردد. یا به مالک قبلی برگردد یا شریک جدید فعال شود و یا در نهایت از طریق مزایده اقدام گردد.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

رامین صادقی گفت،در سال گذشته تعداد 17 فقره پروانه بهره برداری معدنی صادر شده که نسبت به سال 98، 6/2 درصد افزایش داشته است. وی آزاد سازی معادن راکد و منجمد را یکی از برنامه های مهم در سال جهش تولید...
سید مهدی فلاح میری گفت،شرکت صنایع ابریشم گیلان واقع در شهرستان صومعه‌سرا سال ۱۳۶۲ درزمینه تولید نخ ابریشم با ظرفیت اسمی ۱۰۴ تن در سال، با اشتغال حدودا ۳۰۰ نفر و در زمینی به مساحت ۱۸ هکتار به‌عنوان یکی از واحدهای بزرگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها