یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر  »   تعیین تکلیف دوره‌های بعد جشنواره فیلم کودک و نوجوان تا 2 ماه آینده
۱۸ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۲۳

تعیین تکلیف دوره‌های بعد جشنواره فیلم کودک و نوجوان تا ۲ ماه آینده

تعیین تکلیف دوره‌های بعد جشنواره فیلم کودک و نوجوان ظرف ۲ ماه آینده در شورای سیاستگذاری انجام می شوند.

دبیر جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان درباره سرنوشت سال بعد جشنواره و حضور دوباره‌اش گفت: ‌تکلیف دوره‌های بعد و جزئیات آن ظرف دو ماه آینده باید در شورای سیاستگذاری معلوم شود. بنده به عنوان دبیر جشنواره گزارشی به شورای سیاست‌گذاری می‌دهم تا تکلیف مقررات چهار دوره بعد مشخص شود. قرار بود این دوره جشنواره برگزار شود و عملکرد این دوره مبنای تصمیمات چهارسال آینده باشد بنابراین ان شالله سیاست‌گذاری‌های چهار سال آینده به زودی در شورای سیاستگذاری رقم خواهد خورد.

علیرضا رضاداد درباره‌ی همکاری اصفهان که همیشه یکی از مباحث محل اختلاف بوده هم بیان کرد: این دوره مشکلات ما در حداقل بود که آن هم طبیعی است چون از ابتدا بنا را گذاشتیم بر حداکثر تفاهم و همکاری. اگر درک متقابلی از شرایط و ماموریت‌های همدیگر داشته باشیم به مشکل برنمی‌خوریم که این دوره از آن دوره‌ها بود. با آنکه شورا در حال تغییر است و می‌شد بی انگیزه بود اما همه برگزار کنندگان همه تلاششان را کردند تا همه چیز به بهترین نحو رقم بخورد و الحمدلله هم موفقیت حاصل شد.

دبیر جشنواره فیلم کودک و نوجوان گفت: این جشنواره حاصل یک همدلی و همت جمعی بود، چه در فعالان سینمای کودک و نوجوانان و چه در فعالان صنفی و چه در دولت و چه در شهرداری اصفهان و همه اینها نشان دهنده این بود که اگر بخواهیم خدا هم کمک می‌کند و می‌توانیم.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...
به نقل از ایرنا،نقاشی خودویرانگر دختری با بادکنک (Girl With Balloon) از بنکسی در سال ۲۰۱۸ در یک حراجی در لندن به قیمت ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار پوند به یک مجموعه‌دار فروخته شد؛ اما به محض به پایان رسیدن مزایده، همانطور...

مطالب مرتبط با برچسب