شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   تعیین پیمانکار بهسازی راه های استان مرکزی
۷ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۰۸

تعیین پیمانکار بهسازی راه های استان مرکزی

مهندس روح الله نصرالهی – رئیس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل ونقل استان مرکزی گفت: پنج هزار و ۲۰۰ کیلومتر راه فرعی در حوزه استحفاظی استان مرکزی وجود دارد که بیش از نیمی از این جاده ها نیازمند عملیات بهسازی است.
نصرالهی گفت: مناقصه برای بهسازی راه های استان برگزار شده و با توجه به ابلاغ اعتبارات بهسازی این راه ها در سال جاری، برآورد اولیه توسط اداره نگهداری راه ها اداره کل راهداری و حمل و نقل استان انجام گرفته و فرآیند تعیین پیمانکار در دست انجام است.
وی از اجرای روکش آسفالت در هشت محور استان مرکزی در سال جاری خبر داد و افزود: ۴۴ کیلومتر از جاده های استان مرکزی از جمله جاده فرمهین – تفرش، فرمهین – خجین، خنجین -کمیجان، تفرش – نوبران، دلیجان – نراق، نراق – مشهد اردهال، ساوه – تهران، زاویه – اخترآباد، شازند – ازنا، شازند – خمین از جمله امسال روکش آسفالت شدند.
وی ادامه داد: در این مدت ۱۳ هزارمتر درزگیری، ۸۵ هزارمترمربع لکه گیری و ۴۴ کیلومتر عملیات ماسه آسفالت در جاده های استان مرکزی انجام شده است.
۶ هزار و ۴۰۰ کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهار هزار کیلومتر آن را راه های روستایی می دهد و روزانه حدود ۴۹۰ هزار وسیله نقلیه از جاده های این استان تردد می کنند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
به نقل از خبرگزاری تاس، «گنل سانوسیان» وزیر توسعه منطقه‌ای و زیرساخت‌های ارمنستان در حاشیه هشتمین مجمع بین منطقه‌ای ارمنستان و روسیه گفت که ارمنستان انتظار دارد شرکت‌های روسی در مناقصه احداث بزرگراه راهبردی شمال به جنوب منتهی به ایران...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها