چهارشنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۱
»   بازار دیجیتال  »   تغییر نماد تخم مرغی توییتر به یک حفره
15 فروردین 1396 , ساعت 10:35

تغییر نماد تخم مرغی توییتر به یک حفره

توییتر در پی تغییر نماد تخم‌مرغ برای جلوگیری از ترول‌های اینترنتی است.

به نقل از گاردین، شبکه اجتماعی توییتر می‌گوید که می‌خواهد تصویر پیش‌فرض پروفایل‌های جدید را تغییر دهد و نماد تخم‌مرغ را عوض کند.

در هفت سال گذشته، حساب‌های جدید توییتر دارای یک تصویر پروفایل تخم‌مرغ بودند که نمادی از آرم سایت که یک پرنده است، بود. برخی افراد این تصویر پیش‌فرض را با تصور جالب بودن آن حفظ کرده بودند. اما این شبکه اجتماعی در روزهای اخیر اعلام کرده است که قصد دارد این تصور پیش‌فرض را تغییر دهد.

تصویر پیش‌فرض جدید که ناشی از تغییر نماد تخم مرغی توییتر به یک حفره یا سوراخ خواهد بود تا کاربران را برای آپلود تصاویر خود تشویق کند. البته بسیاری از کاربران این بیانیه که در ۳۱ مارس منتشر شده بود را به عنوان دروغ ۱۳ (روز اول آوریل) در نظر گرفتند.

تصویر پروفایل پیش‌فرض توییتر زمانی که برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ راه‌اندازی شد، شبیه به شبح یک فرد بود. سال بعد این تصویر به « o_O» تغییر یافت، پیش از اینکه شکل پرنده در سال ۲۰۰۹  معرفی شود و سپس تصویر تخم مرغ در سال ۲۰۱۰، به عنوان تصویر پیش‌فرض در نظر گرفته شد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بازار دیجیتال

اقدام ایلان ماسک در فروش سهام خود در شرکت تسلا باعث ثبت بدترین عملکرد هفتگی سهام این شرکت در ۲۰ ماه اخیر شد. به گزارش سی ان بی سی، در هفته ای که گذشت ارزش سهام تسلا ۱۵.۴ درصد کاهش یافت...
به گزارش نشریه فوربس، قیمت بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان طی چند روز گذشته پس از رسیدن به رکورد تاریخی خود یعنی نزدیک به ۶۹۰۰۰ دلار، حدود ۱۰ درصد کاهش یافت. ارقام پایگاه CoinDesk نشان می دهد که این ارز...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها