سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   تغییر ولیعهد عربستان تاثیری بر سیاست های حج نخواهد داشت
۲ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱:۵۸

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت:

تغییر ولیعهد عربستان تاثیری بر سیاست های حج نخواهد داشت

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از بی تاثیر بودن تغییر ولیعهد عربستان بر سیاست های حج در همایش روحانیون کاروان های حج ۹۶ خبر داد و از زائرین خواست تا با آرامش به انجام فرائض خود بپردازند.

حجت الاسلام قاضی عسگر در خصوص تغییر ولیعهد عربستان و تاثیر احتمالی آن بر حج ایرانیان واکنش نشان داد و گفت : وزیر حج عربستان در دیدار رییس سازمان حج و زیارت اعلام کرده است که تغییر ولیعهد تاثیری بر سیاست های حج نخواهد داشت.

قاضی عسکر که درجمع روحانیون؛ معین و معینه های کاروان های منطقه تهران در سالن آمفی تئاتر سازمان حج و زیارت سخن می گفت؛ نقش روحانیون کاروان را در ایجاد آرامش روحی و معنوی زایران بسیار بااهمیت توصیف کرد.

وی از روحانیون کاروان ها خواست تا در سفر حج امسال بیش از سال های گذشته با زایران مانوس و همراه باشند و تلاش کنند با هدایت ها و آموزش های لازم؛ ضمن ارتقای سطح آگاهی و معلومات حجاج درباره حج و تاریخ اسلام؛ احساس آرامش را در زایران تقویت کنند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب