شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, اقتصادی, سیاسی, مدیران برتر  »   تقسیم سود مناقصات شرکت چادرملو
۱۶ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۸:۰۰

مدیرعامل شرکت چادرملو:

تقسیم سود مناقصات شرکت چادرملو

ناصر تقی‌زاده گفت:شرکت چادرملو سال گذشته توانست بیش از ۲۵ هزار میلیارد تومان درآمد داشته باشد که در مقایسه با سال پیش از آن بیش از ۱۷۰ درصد رشد نشان می‌دهد.

ناصر تقی‌زاده گفت:سال ۹۹ سال بسیار خوبی برای چادرملو بوده است، به طوریکه تولید ۲۲درصد کنسانتره کشور، ۸ درصد گندله و ۸.۲ درصد شمش فولادی توسط گروه چادرملو به ثبت رسیده است. همچنین شرکت چادرملو با رشد ۱۹ درصدی در تولید کنسانتره در سال ۹۹ رتبه دوم‌ را به خود اختصاص داده است‌.

در تولید گندله نیز رتبه پنجم (۳میلیون و ۷۰۰ هزارتن) و رشد ۳ درصدی را به ثبت رسانده است. همچنین رشد ۱.۵ درصدی در تولید آهن اسفنجی و رتبه چهارم را کسب کرده و شمش فولادی به میزان یک میلیون و ۲۵هزارتن تولید کرده است.

شرکت چادرملو امسال تا به امروز رشد مناسبی داشته و برنامه ۳میلیون تنی در قالب دو طرح ۱.۵ میلیون تنی را داریم که اسناد مناقصه آن آماده شده است.

 در ۳ ماهه اول امسال، با فروش ۱۰میلیون تن محصولات شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد فروش ۱۶.۵ درصدی داشته؛ همچنین حاشیه سود خالص به ۶۶ درصد رسیده است.

 شرکت چادرملو خوشبختانه طرح‌های متعددی دارد که از جمله آنها می توان به انتقال آب خلیج فارس و ساخت کارخانه گندله سازی اشاره کرد. همچنین اکتشافات زیادی در آنومالی d۱۹ انجام شده و باطله برداری در حال انجام است و امیدواریم ۱۷۰ میلیون تن ذخیره جدید داشته باشیم. البته آنومالی های مختلف  را برای بالا بردن ذخیره به کار میگیریم.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , اقتصادی  , سیاسی  , مدیران برتر

گچ یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان ها و صنایع می باشد. یکی از کاربردهای ویژهٔ گچ، اندود کردن دیوارها و آراستن سطوح داخلی ساختمان هاست و با استفاده از هنر گچبری به آن زیبایی می‌بخشند. گچ صنعتی امید،سمنان، تولید کننده...
به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...

مطالب مرتبط با برچسب