شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   تقویت و افزایش توانمندی کمیسیون ها و تشکل‌ها در سال آینده
۷ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۴۹

تقویت و افزایش توانمندی کمیسیون ها و تشکل‌ها در سال آینده

شصت و چهارمین جلسه هیات نمایندگان اتاق مشهد، با محور بحث و بررسی پیرامون بودجه سال ۱۳۹۸ این اتاق برگزار شد.

سرفصل های بودجه ای سال آینده اتاق مشهد به تصویب نمایندگان حاضر در این هیات رسید و نظرات و پیشنهادات آن ها برای ارتقای ظرفیت های آن، اخذ شد.

اهم تاکیدات حاضران در این نشست، به این شرح بود:«بودجه سال آینده اتاق باید مبتنی بر واقعیات موجود و شرایط اقتصادی کشور تدوین شود، چرا که سال آینده، سال دشواری در این این حوزه است.»، «همچنین در گام نخست باید هزینه ها و نیازها پیش بینی شوند و سپس مطابق با آن، بودجه مذکور تدوین گردد.»

نکته دیگری که در این نشست بر آن تاکید شد؛«تخصیص بودجه بیشتری به کمیسیون ها و تشکل‌ها در سال آینده به منظور تقویت و افزایش توانمندی آنان بود.»

در ادامه هر یک از اعضای هیات نمایندگان در خصوص حفظ شاکله و دستاوردهای کمیسیون‌های تخصصی اتاق مشهد مطالبی را بیان کرده و بر ضرورت تداوم این مسیر در آتیه، تاکید نمودند. علاوه بر این، عنوان شد که کمیسیون ها باید گزارشاتی از عملکردها، دستاوردها و اقدامات خود تدوین و ارائه نمایند.

در ادامه جلسه، غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران و خراسان رضوی در سخنانی بر ضرورت حفظ و رعایت اخلاق در جریان انتخابات تاکید کرد.

وی افزود: ما به سیاست های ارزی بانک مرکزی که بدون مشورت با بخش خصوصی اتخاذ و اجرا می شود، منتقدیم و تعاملات موجود میان بخش خصوصی، دولت و بانک مرکزی نباید الزاما به معنای تایید این رویکردها و سیاست ها تلقی شود، بلکه تلاش ما، پرهیز از بروز چالش های بیشتر در عرصه اقتصاد بوده است.

شافعی در بخش دیگری از اظهارات خود بر ضرورت تقویت تشکل‌های اتاق در سال آینده تاکید نمود و خاطر نشان کرد: با افزایش بودجه تشکل ها سعی خواهیم کرد تا آن‌ها را در مسیر رشد و توسعه، هدایت نماییم و اتاق در حمایت از آن ها از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...
احسان الله اسدبیگی گفت،وظیفه ذاتی دولت کمک به تولیدکننده است اما چه کمکی دریافت کرده‌ایم؟ دولت چه کار غیرقانونی برای ما انجام داده‌‌ است؟ کسانی که این ادعا را دارند سند بیاورند. متاسفانه یک چیزهایی در جامعه‌ی ما اتفاق افتاده...

مطالب مرتبط با برچسب

غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران همراه با محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش به منظور بازدید از مناطق سیل زده و بررسی تخریب مدارس و آسیب‌های سیل، صبح امروز به کنارک سفر کرد و مورد استقبال استاندار سیستان و...
غلامحسین شافعی در دیدار با «سرگئی بوردیلیاک» سفیر اوکراین در محل اتاق مشهد،با اشاره به ظرفیت های موجود برای توسعه تعاملات اقتصادی میان بخش خصوصی و اتاق های بازرگانی دوکشور، بر بهره گیری از پتانسیل های مشترک در شکل دهی...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها