یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر  »   تماشاخانه ایرانشهر بخاطر سالروز رحلت امام 3 روز برنامه ندارد
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۷:۰۷

تماشاخانه ایرانشهر بخاطر سالروز رحلت امام ۳ روز برنامه ندارد

تماشاخانه ایرانشهر به احترام فرارسیدن سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) و سالروز قیام خونین پانزده خرداد سه روز برنامه‌ای ندارد.

به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، این مجموعه به احترام فرارسیدن سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) و سالروز قیام خونین پانزده خرداد از روز شنبه ۱۳ خرداد تا دوشنبه ۱۵ خرداد به مدت سه روز اجرایی ندارد. اجرای آثار نمایشی در این تماشاخانه از روز سه‌شنبه ۱۶ خردادماه از سر گرفته می‌شود.

از روز ١۶خردادماه نمایش‌های «مطرب» به کارگردانی بهزاد فراهانی و «دیگری» به کارگردانی بهاره رهنما در سالن استاد سمندریان و نمایش‌های «مروارید» به کارگردانی قطب‌الدین صادقی و «نماینده ملت» به کارگردانی مجید مظفری در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی به اجرای عمومی خود ادامه میدهند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...
به نقل از ایرنا،نقاشی خودویرانگر دختری با بادکنک (Girl With Balloon) از بنکسی در سال ۲۰۱۸ در یک حراجی در لندن به قیمت ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار پوند به یک مجموعه‌دار فروخته شد؛ اما به محض به پایان رسیدن مزایده، همانطور...

مطالب مرتبط با برچسب