شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   تمدید مهلت ارسال فهرست معاملات فصل بهار تا 15 آبان 96
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۴۰

تمدید مهلت ارسال فهرست معاملات فصل بهار تا ۱۵ آبان ۹۶

رئیس کمیسیون مالیات، کار و تامین اجتماعی اتاق ایران با اشاره به تمدید مهلت ارسال فهرست معاملات فصل بهار از مودیان مالیاتی خواست تا ۱۵ آبان ۹۶ نسبت به ارسال لیست اقدام کنند.

به نقل از اتاق ایران، محمود تولایی افزود: با توجه به برخی مشکلات، تعدادی از مودیان مالیاتی که موفق به ارسال فهرست معالات فصل بهار خود نشده بودند، خواستار تمدید مهلت ارسال این اطلاعات شدند که خوشبختانه با پیگیری های انجام شده و موافقت وزیر امور اقتصاد و دارایی به استناد تبصره ۳ ماده ۱۰ آیین نامه تبصره ۳ ماده ۱۶۹ قانون مالیات های مستقیم، فرصت ارسال فهرست معاملات فصل بهار ۱۳۹۶ تا پایان مهلت ارسال اطلاعات فصل تابستان یعنی ۱۵ آبان ۱۳۹۶ تمدید شد.

مودیانی که از صورتحساب نوع اول، دوم و سوم موضوع ماده (۸) آیین نامه شماره ۲۳۰۷۶۱ مورخ ۴/۱۲/۱۳۹۴ و اصلاحی شماره ۵۰۹۶۷/م مورخ ۱۲/۲/۱۳۹۶ ماده (۹۵) قانون برای فروش کالا یا ارائه خدمات خود به مصرف کننده نهایی استفاده می کنند، می توانند اطلاعات این قبیل صورتحساب ها را به صورت مجموع ارسال کنند.

در خصوص معاملات اعم ازخرید یا فروش کالا یا خدمت که تا میزان ۵ درصد حد نصاب معاملات کوچک موضوع تبصره (۱) ماده (۳) قانون برگزاری مناقصات هستند، مشمولان ماده (۹) می توانند فهرست معاملات مذکور را به صورت مجموع ارسال کنند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
طبق بخشنامه‌ اجرایی تامین منابع مالی دولت از طریق فروش اموال و املاک مازاد، دستگاه‌های اجرایی یک ماه مهلت دارند فهرست آن را در اختیار وزارت اقتصاد قرار دهند و اگر دستگاهی همکاری نکرد به ستاد هماهنگی اقتصادی دولت معرفی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها