دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   تمدید یکساله مهلت بدهی مالیاتی سرخابی ها
۸ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۴۷

تمدید یکساله مهلت بدهی مالیاتی سرخابی ها

سازمان امور مالیاتی مهلت پرداخت بدهی های مالیاتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را یکسال دیگر تمدید کرد.

جلسه مدیران عامل باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس با حضور ریاست محترم فدراسیون فوتبال و نماینده فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با رئیس و معاونان امور مالیاتی کشور درباره بررسی و حل و فصل بدهی‌های مالیاتی و در محل سازمان امور مالیاتی کشور صبح امروز برگزار شد.
در این جلسه ابتدا مدیران عامل دو باشگاه گزارشی از وضعیت جاری باشگاه‌ها و بدهی‌های مالیاتی را ارائه نمودند. سپس دکتر تقوی نژاد با درنظر گرفتن شرایط کنونی باشگاه‌ها و با توجه به اینکه AFC تا ۲۵ مرداد فرصت داده تا باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس تکلیف بدهی‌های مالیاتی خود را روشن نمایند و بتوانند مجوز حضور در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا را بدست آورند دستوراتی را صادر کرد و مقرر شد مهلت داده شده ۶ ماهه سازمان امور مالیاتی کشور برای مدت یکسال دیگر تمدید شود و باشگاه‌های یاد شده نسبت به پرداخت بدهی‌های خود همکاری لازم را مبذول دارند.

این تصمیم دکتر تقوی نژاد- رئیس سازمان امور مالیاتی کشور  و حمایت وی از ورزش کشور در پایان جلسه مورد تقدیر و تشکر مدیرعاملان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قرار گرفت.

پایان خبر- س ر

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب