دوشنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   بازیکنان استقلال خوزستان در انتظار تنبیهات انتظامی و اخلاقی
31 اردیبهشت 1396 , ساعت 8:38

بازیکنان استقلال خوزستان در انتظار تنبیهات انتظامی و اخلاقی

کمیته اخلاق در پی اعتراض بازیکنان تیم استقلال خوزستان و همراهی نکردن تیمشان به عمان به بهانه دریافت نکردن بخشی از دستمزد و مبلغ قرارداد شان در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد برای بازیکنان این تیم تشکیل پرونده می‌شود.

به نقل از ایسنا، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اعلام کرد عدم حضور بازیکنان استقلال خوزستان و هر تیم دیگری در تمرین و یا شرکت در مسابقات اعم از داخلی و خارجی به بهانه عدم دریافت دستمزد یا مبلغ قرارداد، رفتاری غیرحرفه‌ای و غیراخلاقی محسوب می‌شود و موجب تشکیل پرونده، تعقیب، تنبیهات انتظامی و اخلاقی در این کمیته خواهد بود.

در این باره پرونده‌ای تشکیل و کلیه بازیکنان متخلف و عاملان و محرکان این اقدام شناسایی و در اسرع وقت به پرونده ایشان رسیدگی و رای مقتضی صادر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، تیم استقلال خوزستان که در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید در مسقط از تیم الهلال عربستان میزبانی کنند، صبح امروز این تیم را به دلیل پرداخت نشدن مطالبات مالی‌شان در سفر به مسقط همراهی نکردند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از ساماندهی سازه های تبلیغاتی شهر تهران خبر داد. رضا صیادی  درباره افزایش غیر متعارف سازه‌های تبلیغاتی در تهران و ساماندهی آنها، گفت: خیلی نمی خواهم مسائل را به دوران های مدیریتی ارتباط بدهم، اما اتفاقی...
علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها