دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   بازیکنان استقلال خوزستان در انتظار تنبیهات انتظامی و اخلاقی
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۳۸

بازیکنان استقلال خوزستان در انتظار تنبیهات انتظامی و اخلاقی

کمیته اخلاق در پی اعتراض بازیکنان تیم استقلال خوزستان و همراهی نکردن تیمشان به عمان به بهانه دریافت نکردن بخشی از دستمزد و مبلغ قرارداد شان در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد برای بازیکنان این تیم تشکیل پرونده می‌شود.

به نقل از ایسنا، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اعلام کرد عدم حضور بازیکنان استقلال خوزستان و هر تیم دیگری در تمرین و یا شرکت در مسابقات اعم از داخلی و خارجی به بهانه عدم دریافت دستمزد یا مبلغ قرارداد، رفتاری غیرحرفه‌ای و غیراخلاقی محسوب می‌شود و موجب تشکیل پرونده، تعقیب، تنبیهات انتظامی و اخلاقی در این کمیته خواهد بود.

در این باره پرونده‌ای تشکیل و کلیه بازیکنان متخلف و عاملان و محرکان این اقدام شناسایی و در اسرع وقت به پرونده ایشان رسیدگی و رای مقتضی صادر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، تیم استقلال خوزستان که در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید در مسقط از تیم الهلال عربستان میزبانی کنند، صبح امروز این تیم را به دلیل پرداخت نشدن مطالبات مالی‌شان در سفر به مسقط همراهی نکردند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها