سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   تنها تیم شمالی لیگ برتر در گیر و دار فروش و واگذاری
۲۱ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۵۹

تنها تیم شمالی لیگ برتر در گیر و دار فروش و واگذاری

تنها تیم شمالی لیگ برتر این روزها حال خوشی ندارد و در گیر و دار واگذاری به ذلیل تصمیم مدیر عامل سپیدرودی ها برای فروش این باشگاه قرار گرفته است.

شاید تنها تیمی که زور و غیرت بازیکنانش به مشکلات مالی نچربید، صبای قم بود. سقوط نماینده استان قم باعث شد تا سپیدرود جایش را بگیرد که هنوز مالک مشخصی ندارد و شهاب مومنی با علاقه شخصی‌اش این باشگاه را آماده حضور در لیگ هفدهم می‌کند.

برگزاری مناقصه‌های مختلف و مشتری‌های پوشالی باعث شد تا باشگاهی که هیات فوتبال گیلان مالکیت آن را بر عهده دارد، به فروش نرسد و گیلانی‌ها از روی ناچاری مجبور شوند مالکیت را به شکل صوری به مومنی دهند تا او کارهای انتقال و فروش باشگاه را انجام دهد.

مالک جدید و مدیرعامل سپیدرودی‌ها نیز با هزینه خودش این تیم را به اردو برده و بازیکن جذب کرده است اما او نیز از این وضعیت کلافه شده و  اظهار کرد که در به در به دنبال مشتری برای تنها تیم شمالی‌ لیگ برتر است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب