یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   توزیع بیش از سه هزار سبد کالای همای رحمت در مازندران
۲۴ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۲۰

توزیع بیش از سه هزار سبد کالای همای رحمت در مازندران

سیف الله صادقیان از توزیع بیش از سه هزار سبد کالای همای رحمت در استان در راستای اجرای طرح سراسری همای رحمت در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار داشت: پیوند توان توانمندان با نیاز نیازمندان هدف غایی و نهایی تمامی فعالیت‌های ما در حوزه داوطلبان است.

وی تصریح کرد: در راستای اجرای طرح سراسری همای رحمت در ماه مبارک رمضان، با برنامه‌ریزی انجام شده از سوی معاونت داوطلبان جمعیت هلال‌احمر استان و به همت خیران و نیکوکاران عضو این جمعیت، تا کنون بیش از ۳ هزار سبد کالای مواد غذایی تهیه و در بین اقشار نیازمند توزیع شد.

به نقل از مهر، صادقیان با اعلام اینکه توزیع این سبدها تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت اظهار کرد: به پیروی از سیره مولای متقیان حضرت علی (ع) و در راستای اجرای طرح سراسری همای رحمت و ارتقای امنیت غذایی اقشار آسیب‌پذیر و نیازمندان، امسال نیز در ماه مبارک رمضان همانند سالهای گذشته سبدهای مواد غذایی و پروتئینی به همت داوطلبان و خیران جمعیت هلال‌احمر استان تهیه و توزیع می‌شود.

معاون داوطلبان و جانشین مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران افزود: اقلام این سبد شامل برنج، حبوبات، روغن، چای، قند و شکر، رب گوجه، خرما، پنیر، ماکارونی، مرغ و گوشت قرمز و سایر ملزومات غذایی و بهداشتی است.

وی ارزش ریالی سبدهای کالای توزیع شده را دو میلیارد و ۷۶۲ میلیون ریال ریال اعلام کرد و ادامه داد: در همین راستا تاکنون ۱۳ سفره مهربانی (ضیافت افطار) نیز با بهره‌وری هزار و ۶۰۰ نفراز مستمندان و به ارزش ریالی ۱۷۸ میلیون ریال از سوی داوطلبان و خیران عضو جمعیت هلال‌احمر استان تدارک دیده شد.

صادقیان با اشاره به اینکه ۲۷ پزشک و پیراپزشک داوطلب نیز در قالب بربایی ۲۰ چادر سلامت خدمات ویزیت رایگان را شهروندان استان ارائه می‌کنند، گفت: توزیع بسته‌های فرهنگی و آموزشی نیز از طریق چادرهای سلامت انجام خواهد شد.

صادقیان با تقدیر از مشارکت همه خیرین و مؤسسات مردم‌نهاد گفت؛ فعالیت‌های بشردوستانه از آموزه‌های مؤکد در دین مبین اسلام است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...
به نقل از ایلنا،هرچند  فروش دستگاه و زمین کارخانه با ورود دادستانی متوقف شده اما شواهد نشان می دهد  مدیران نرگس تلاشی برای تولید ندارند و تمام هم وغم‌شان برای پرداخت حقوق و بیمه کارگران با فروش زمین ها و...

مطالب مرتبط با برچسب

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در همایش تیم‌های بهداشتی و درمانی جمعیت هلال احمر در حج ۹۷، گفت: در گذشته ارائه خدمات پزشکی به زائران خانه خدا در قالب پزشک کاروان ارائه می شد و یک پزشک...
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر - مرتضی سلیمی اظهار کرد: این طرح به مدت 100 روز و تا تاریخ 31 شهریور ادامه خواهد داشت که در این مدت 1290 پایگاه جمعیت هلال احمر شامل 557 پایگاه ثابت و...