چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
»   اقتصادی, انرژی  »   «توزیع نیروی برق استان یزد» پیشتاز در بین شرکت‎های توزیع برق کشور
۱۳ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۴۷

بر اساس چشم‎انداز تعریف شده تا سال 1404 ؛

«توزیع نیروی برق استان یزد» پیشتاز در بین شرکت‎های توزیع برق کشور

محمد رضا صحتی، مدیرعامل توزیع نیروی برق استان یزد گفت: بر اساس چشم‎انداز تعریف شده تا سال ۱۴۰۴ باید «توزیع نیروی برق استان یزد» پیشتاز در بین شرکت‎های توزیع برق کشور در زمینه رضایتمندی مشترکان باشد.

همچنین، وی افزود:  این شرکت در این افق به ۲۰ دقیقه عدم استمرار انرژی در سال برای هر مشترک، عدم مراجعه حضوری مشترکان به منظور دریافت خدمات، دو درصد بهبود سالانه رضایت مشترکان و پنج درصد تلفات انرژی دست خواهد یافت.

صحتی،‌بیان کرد: استان یزد هم‌اکنون ۶۱۵ هزار و ۹۰۰ مشترک برق دارد، که  از این تعداد بیشترین مشترکان با افزون بر ۴۹۷ هزار مربوط به بخش خانگی و ۸۲ هزار مشترک تجاری و بخش صنعت نیز ۱۰ هزار مشترک از خدمات برق استان استفاده می‌کنند.

مدیر عامل توزیع برق استان، طول شبکه‎های توزیع برق استان را شامل ۱۰ هزار و ۱۲۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط و هفت هزار و ۷۹۷ کیلومتر شبکه فشار ضعیف ذکر کرد.

وی همچنین در زمینه وضعیت برق کشاورزی استان نیز تصریح کرد: در این بخش کمترین نرخ استفاده از برق در چاه‌های کشاورزی را داریم به گونه‌ای که دو هزار و ۱۵۴ حلقه چاه یعنی ۹۶.۱ درصد چاه‌های کشاورزی استان برق‌دار هستند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , انرژی

مدیریت ارتباطات شهرداری ساری، عباس غفوری رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ، با اعلام اینکه از ابتدای طرح تفکیک زباله از مبدا تاکنون بیش از 2847 تن زباله خشک در این طرح جمع‌آوری شده است، گفت: پیش‌بینی ما برای جمع‌آوری...
، دکتر «حجت‌الله عبدالملکی» در آئین تجدید میثاق جامعه کار و تلاش کشور با آرمان‌های امام راحل به مناسب آغاز هفته کارگر با بیان اینکه در عرصه اقتصاد مقاومتی، کارگران باز هم در خط مقدم ایستاده اند، بیان کرد: در...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها