شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   توسعه خرم آباد با برنامه ریزی دقیق
۶ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۱۷

توسعه خرم آباد با برنامه ریزی دقیق

دکتر گیل‌آبادی همایش رهیافتی نو برای توسعه استان لرستان ، اظهار کرد: بعضی از شهرها مثل تبریز، اصفهان، قزوین، رشت و مشهد آغازگر حرکتی بودند که به هر طریق به برند یا به ” Grand Image” این شهرها ختم می‌شد و بدون شک در آینده نزدیک جهشی در اقتصاد خواهند داشت.

وی ادامه داد: ما چاره‌ای نداریم که به خاطر رشد و توسعه یک شهر یا یک استان از مبانی ارتباطات راهبردی استفاده کنیم. برای رسیدن به ارتباطات راهبردی چاره‌ای وجود ندارد، ‌مگر این‌که برنامه‌ریزی دقیق استراتژیک وجود داشته باشد.

گیل‎آبادی افزود: ارتباطات راهبردی دو حوزه توسعه ارتباطات و ارتباطات توسعه را تعریف می‌کند.

رییس خانه تئاتر ایران یادآور شد: اگر وارد شهر خرم‌ آباد شویم با میانگین آب و هوایی ۲۴ درجه، به رنجی که در تمام دنیا به‌عنوان شهرهای اول دسته‌بندی شده برخورد می‌کنیم.

وی اضافه کرد: شهر خرم‌‎آباد یک زمینه تاریخی جدی و اساسی و اقلیمی دارد که آن اقلیم مزیت نسبی خدادادی است اما ما از آن بهره جدی نگرفتیم و گسستی که در این شهر یا در این استان می‌بینیم، فقط با یک برنامه استراتژیک می‌توانیم به سمت توسعه‌ای که ویژه‌محور و چشم‌انداز محور است، حرکت کنیم.

گیل‎آبادی خاطر نشان کرد: ما چاره‌ای نداریم که چشم خودمان را درست و به شکلی استراتژیک با راه‌های مشخص برای رسیدن به یک برند شهری تعریف کنیم. خرم آباد برای توسعه برنامه‌ریزی دقیق استراتژیک می‌خواهد.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از:«ساروم»: شرکت سیمان ارومیه طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده در ارتباط با املاک خبر داد و دلیل آن را عدم وجود...
به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها