یکشنبه, ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, سینما, فرهنگ و هنر  »   توضیحات دبیر جشنواره فیلم فجر درباره اعتراض‌ به نامزدهای این دوره
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۰۶

توضیحات دبیر جشنواره فیلم فجر درباره اعتراض‌ به نامزدهای این دوره

به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، توضیحات دبیر جشنواره فیلم فجر درباره اعتراض‌ به نامزدهای این دوره در حاشیه آئین تجلیل از نامزدهای جشنواره در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هرسال این حرف‌ها در جشنواره زده می‌شود و تعدادی هستند که به آرای ارائه شده اعتراض دارند که این حرف‌ها هم در بخش انتخاب و هم بخش داوری اتفاق می‌افتد.
وی ادامه داد: این اعتراض‌ها در هر جشنواره‌ای رخ می‌دهد و به نظر من این نظر هیئت داوران است  و باید به آن‌ها احترام گذاشت.
حیدری با تاکید بر اینکه این نظرات را قبول ندارد، عنوان کرد: همه کسانی‌که کاندید شدند و همه کسانی‌ که جایزه می‌گیرند، نظر محترم هیئت داوران این دوره از جشنواره فیلم فجر هستند و باید به آن احترام بگذاریم.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , سینما  , فرهنگ و هنر

سیمین مشکی  گفت:شرکت دانش بنیان پتکو در طی سالهای فعالیت خود، همواره با طی نمودن مسیر رشد و تعالی و نیز بهبود مستمر کیفیت محصولات و ارائه خدمات مناسب به مشتریان خود، سعی نموده است تا  افزایش رضایت حداکثری را...
به نقل از اقتصاد آنلاین،مزایده، اصلی‌ترین روش برای فروش اموال پیش از راه‌اندازی بازار املاک و مستغلات بود. اما با ایجاد بازاری جدید، روش حراج جایگزین روش سنتی برای دارندگان املاک شد. از سوی دیگر ساختار بورس کالا ...

مطالب مرتبط با برچسب