چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, سینما, فرهنگ و هنر  »   توضیحات دبیر جشنواره فیلم فجر درباره اعتراض‌ به نامزدهای این دوره
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۰۶

توضیحات دبیر جشنواره فیلم فجر درباره اعتراض‌ به نامزدهای این دوره

به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، توضیحات دبیر جشنواره فیلم فجر درباره اعتراض‌ به نامزدهای این دوره در حاشیه آئین تجلیل از نامزدهای جشنواره در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هرسال این حرف‌ها در جشنواره زده می‌شود و تعدادی هستند که به آرای ارائه شده اعتراض دارند که این حرف‌ها هم در بخش انتخاب و هم بخش داوری اتفاق می‌افتد.
وی ادامه داد: این اعتراض‌ها در هر جشنواره‌ای رخ می‌دهد و به نظر من این نظر هیئت داوران است  و باید به آن‌ها احترام گذاشت.
حیدری با تاکید بر اینکه این نظرات را قبول ندارد، عنوان کرد: همه کسانی‌که کاندید شدند و همه کسانی‌ که جایزه می‌گیرند، نظر محترم هیئت داوران این دوره از جشنواره فیلم فجر هستند و باید به آن احترام بگذاریم.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , سینما  , فرهنگ و هنر

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب