سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   مدیران برتر  »   تولید و عرضه مستقیم انواع گچهای صنعتی و ساختمانی
۲ مرداد ۱۴۰۰ , ساعت ۱۵:۰۰

تولید و عرضه مستقیم انواع گچهای صنعتی و ساختمانی

گچ یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان ها و صنایع می باشد. یکی از کاربردهای ویژهٔ گچ، اندود کردن دیوارها و آراستن سطوح داخلی ساختمان هاست و با استفاده از هنر گچبری به آن زیبایی می‌بخشند.

گچ صنعتی امید،سمنان، تولید کننده انواع گچهای صنعتی و ساختمانی با نام تجاری سریر می باشد.

شرکت گچ امید سمنان با در اختیار داشتن معادن با کیفیت از لحاظ سفیدی رنگ و خلوص سنگ گچ و در اختیار داشتن ماشین آالات پیشرفته و دانش فنی تولید گچ، طی سالیان طوالنی همواره محصولاتی با کیفیت را به بازار عرضه نموده است.

این محصوالت دارای رنگ سفید براق و گیرش متعادل بوده و از لحاظ دانه بندی بصورتی تنظیم گردیده که مالت خوش کاری در اختیار استادکار قرار دهد و در نهایت سطح صاف و با استحکامی را نمایان سازد.

گچ ها علاوه بر مصرف در صتایع ساختمان، در صنایع چینی‌ سازی و سرامیک به عنوان قالب – در صنایع شیشه‌گری – در کشاورزی- صنعت کاغذ سازی- پتروشیمی- چرم‌سازی و ده‌ها مورد دیگر مصرف می‌شود.

گواهینامه های مجموعه امید سمنان شامل گواهینامه بین المللی CE MARK، گواهینامه بین المللی ایزو۹۰۰۱، گواهینامه فنی گچ گیپتون، مجوز کاربرد علامت استاندارد، می باشد و محصولات متنوع برای کاربری های متفاوت عرضه می کند.

فراتر از خواست شما

شماره های تماس : ۰۲۳۳۳۶۰۴۲۲۰ – ۰۲۳۳۳۶۰۴۲۳۰
وبسایت : www.omidgypsum.com

آدرس : تهران-خیابان شهید بهشتی-بعدازسهروردی شمالی-روبروی بانک کشاورزی-پلاک ۱۸۵-طبقه۴

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...
آیدین هاشمی  گفت:این پروژه مهم در سه‌راهی عنبرلو و در مسیر راه فرعی پارس‌آباد به شهر مغانسر واقع شده که این سه‌راهی ضمن اتصال شهر پارس‌آباد، روستاهای محمودآباد طالقانی، تکله‌کندی و عباس‌آباد را نیز به مغانسر متصل می‌کند. به‌خاطر تصادفات زیاد...

مطالب مرتبط با برچسب