پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   تکمیل ساخت ۶ طرح ملی ورزشی متوقف شده در هرمزگان
۵ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۳۱

تکمیل ساخت ۶ طرح ملی ورزشی متوقف شده در هرمزگان

معاون فنی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از تکمیل ساخت ۶ طرح ملی ورزشی در هرمزگان که منوقف شده بود با اولویت بندی طرح های نیمه تمام خبر داد.

محمد عباسی در دومین جلسه امسال شورای فنی هرمزگان گفت: تا پایان سال مالی ۹۶ مرحله اول ورزشگاه ۱۰ هزار نفری میناب و سالن ورزشی قشم در هرمزگان به بهربرداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه مرحله نخست ورزشگاه میناب زمین چمن، رختکن و پیست دومیدانی است، اظهار کرد: ساخت ورزشگاه میناب با صرف هزینه دو میلیارد تومان از سال ۹۱ آغاز شده و اکنون ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و سالن ورزشی قشم نیز با صرف یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه از سال ۹۱ به پنجاه درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است.

وی تصریح کرد: شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ۶ طرح ملی ورزشی در هرمزگان در دست ساخت دارد که ساخت این طرح‌ها از سال ۹۲ متوقف شده بود.

عباسی افزود: سالن ویژه دومیدانی بندرعباس و ورزشگاه فوتبال شهر قشم نیز پس از تکمیل طرح‌های امسال در اولویت ساخت قرار می‌گیرند.

وی اظهار کرد: سالن ورزشی شش هزار نفری بندرعباس، سالن ویژه جانبازان و معلولین بندر عباس نیز از دیگر طرح‌های ملی ورزشی در هرمزگان است که پیشرفت زیر ۵ درصد دارند و اکنون ساخت آن‌ها متوقف شده است.

صالح دریانورد افزود: در این جلسه همچنین ضوابط و مقرارت اجرای امانی طرح‌های دولتی تبیین و بر کاهش اجرای امانی طرح‌ها تاکید شد.

وی در پایان گفت: در روش امانی بخشی از طرح‌ها بدون مشارکت بخش خصوصی و برگزاری مزایده و مناقصه مستقیما از سوی خود دستگاه دولتی اجرا می‌شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها