یکشنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۱
»   فرهنگ و هنر  »   تیتر روزنامه های امروز 31 اردیبهشت ماه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۵۸

تیتر روزنامه های امروز ۳۱ اردیبهشت ماه

با توجه به اعلام نتیجه انتخابات در روز گذشته و نام بردن از حسن روحانی به عنوان رییس‌جمهور منتخب مردم، اغلب تیتر روزنامه های امروز ۳۱ اردیبهشت ماه و تصویر نخست خود را به این اتفاق مهم اختصاص دادند. در این میان حتی صفحات اول اغلب روزنامه‌های تخصصی ورزشی، اقتصادی و هنری نیز تحت تاثیر این حماسه ملی، با تیتر و عکس‌هایی از رییس‌جمهور منتخب مردم منتشر شده است.

روزنامه «شرق» تیتر نخست «فتح فردا» را برای امروز برگزیده است. صفحه اول این روزنامه یک روز بعد از اعلام نام رییس جمهور ایران، به رنگ سبز و بنفش درآمده و عکس یک، دستی را نشان می‌دهد که به علامت پیروزی بالا آمده است.

این روزنامه همچنین گفتار و یادداشت‌هایی از محمد حسین شریف زادگان، سعید لیلاز، عباس عبدی، منصور معظمی، احسان هوشمند، محمد علی ابطحی، رضا نصری، ابراهیم نکو، علی سرزعیم و هادی حق شناس را منتشر کرده است.

روزنامه «کیهان» تیتر نخست «رسیدگی به قشرهای ضعیف و برخورد با فساد در صدر برنامه‌های دولت باشد» را انتخاب کرده است و به پیام مقام معظم رهبری در این خصوص پرداخته است.

خبر انتخاب رییس جمهور ایران، با انتشار عکس‌هایی از روحانی و رییسی در کنار هم در حالی که به تعداد آرای هر کدام اشاره شده، در روزنامه کیهان اعلام شده است.

روزنامه «وطن امروز» هم به پیام مقام معظم رهبری درباره انتخابات اشاره کرده و تیتر نخست «نظام و مردم، پیروز انتخابات» را برگزیده است. اعلام نام روحانی به عنوان رییس‌جمهور منتخب مردم در گوشه سمت راست و بالای صفحه اول این روزنامه منتشر و تیتر «روحانی با ۵۷ درصد آرا رییس دولت دوازدهم» برای این خبر انتخاب شده است.

روزنامه «همشهری» هم با اشاره به پیام مقام معظم رهبری درباره حضور پرشور مردم در انتخابات، تیتر یک «مردم و نظام، پیروز انتخابات» را انتخاب کرده است. این روزنامه هم در رویکردی مشابه وطن امروز به رای ۵۷ درصدی حسن روحانی برای ماندن در مقام ریاست جمهوری اشاره کرده است.

روزنامه «جام جم» نیز عنوان «توصیه‌های رهبر انقلاب به دولت آینده» را به عنوان تیتر یک برگزیده است. در صفحه اول این روزنامه به صحبت‌های رییس جمهور در صداوسیما اشاره و تیتر دست همکاری به سوی همه دراز می‌کنیم برای آن انتخاب شده است.

روزنامه «جمهوری اسلامی» تیتر یک «علی برکه الله تا سال ۱۴۰۰» را برگزیده است. این روزنامه همچنین تصویر نخست خود را به عکسی از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در کنار حسن روحانی اختصاص داده است.

روزنامه «رسالت» در اولین روز بعد از اعلام نام رییس دولت دوازدهم، تیتر یک «پیروز انتخابات، شما مردم ایرانید»را برگزیده و روزنامه «خراسان» تیتر نخست «آری ۲۳ میلیونی به روحانی» را انتخاب کرده است.

روزنامه «جوان» تیتر نخست «دولت آینده اقشار ضعیف را رعایت و با فساد برخورد کند» را انتخاب کرده و به پیام رهبر معظم انقلاب بعد از اعلام نتیجه انتخابات پرداخته است.

روزنامه «اطلاعات» تیتر نخست «قدردانی رهبر معظم انقلاب از جشن حماسی انتخابات» را برگزیده است. این روزنامه با انتشار عکسی بزرگ از گردهمایی حامیان روحانی، در گوشه سمت راست بالای صفحه خود اعلام کرده است که «دکتر حسن روحانی رییس جمهوری دولت دوازدهم شد».

روزنامه «ابتکار» تیتر نخست «رییس جمهور همه مردم ایران» را انتخاب کرده است. عکس یک این روزنامه در پس زمینه‌ای به رنگ بنفش تمام صفحه اول را پوشانده که به تصویری از رییس جمهور اختصاص دارد. این روزنامه همچنین امروز لوگوی خود را بنفش کرده است.

روزنامه «فرهیختگان» تیتر نخست «اعتماد دوباره مردم» را برگزیده و عکس نخست خود را به تجمع حامیان دولت روحانی اختصاص داده است. روزنامه «وقایع اتفاقیه» هم با انتشار عکسی بزرگ از حسن روحانی مطلبی را با تیتر«درود بر موج ملت» را انتخاب کرده است.

روزنامه «مردم سالاری» تیتر نخست «”نه بزرگ” مردم به پوپولیسم» را در کنار عکسی بزرگ از حسن روحانی برگزیده و روزنامه «بهار» تیتر یک «دولت صد درصدی» را با عکسی از حسن روحانی انتخاب کرده است.

روزنامه «قانون» امروز – ۳۱ اردیبهشت ماه – تیتر یک «در این پیروزی کسی شکست نمی‌خورد» را انتخاب کرده و تصویر نخست خود را با انتشار عکسی بزرگ، به تجمع طرفداران رییس جمهور اختصاص داده است.

روزنامه «آفتاب یزد» تیتر نخست «لبیک به آقای وکیل» را برای صبح امروز انتخاب کرده است. این روزنامه که روز گذشته چاپ دوم داشت و با تیتر «ایران خندید» منتشر شد، عکسی بزرگ از حسن روحانی را در نمایی از پشت سر و رو به مردم به عنوان عکس یک خود انتخاب کرده است.

روزنامه «ایران» صبح امروز با پرتره‌ای بزرگ از حسن روحانی بر صفحه اول خود، روی پیشخوان روزنامه‌فروشی‌ها قرار گرفت. تیتر یک این روزنامه «افق روشن ایران تا ۱۴۰۰» است.

روزنامه «شهروند» امروز به رنگ آبی تیره درآمده و عکسی بزرگ از رییس جمهور را بر صفحه اول خود دارد. این روزنامه تیتر یک «علی برکت الله» را برگزیده و به سخنان مقام معظم رهبری و رییس جمهور بعد از اعلام نتیجه انتخابات پرداخته است.

روزنامه «اعتماد» با انتشار نمایی نزدیک از چهره رییس جمهور که نیمی از صورت او را نشان می‌دهد، تیتر یک«وکیل مردم» را برگزیده است.

روزنامه «آرمان امروز» تیتر یک «پیروز شدیم: علی برکت الله»  را انتخاب کرده و درصفحه سیاسی خود گفت وگویی با صادق زیبا کلام انجام داده است.

روزنامه «ایران ورزشی» تیتر یک «تا ۱۴۰۰ با روحانی» را انتخاب کرده و تصویر نخست خود را به عکسی از رییس جمهور اختصاص داده است.

روزنامه «خبر ورزشی» هم در همین راستا تیتر «تبریک جامعه ورزشی به رییس جمهور منتخب مردم» را انتخاب کرده است.

روزنامه «دنیای اقتصاد» با تیتر یک «امید دوباره به تدبیر» روی پیشخوان قرار گرفت.

روزنامه سینمایی «بانی فیلم» هم تیتر نخست «مردم ایران برنده اصلی انتخابات» را برای امروز برگزیده که بر روی عکسی بزرگ از رییس جمهور قرار گرفته است.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

در مجموع ۲۱۹ اثر در حراجی پیش رو کریستیز به مزایده گذاشته خواهد شد و انتظار می‌رود ارزش کلی آثار فروخته شده بین ۹۰۴,۶۰۰ تا ۱.۴ میلیون دلار برسد. در ۲۴ سپتامبر ۱۶۸ عکس از مجموعه عکس‌های «جنگ داخلی» این موزه...
شاید تا به حال نام جاده «اسالم به خلخال» را شنیده باشید و وصف زیبایی آن به گوش تان خورده باشد اما این تنها مسیر رویایی میان دو استان اردبیل و گیلان نیست و جاده «پونل به خلخال» هم از...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها