پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, فرهنگی  »   ثبت نام وام ضروری دکتری از امروز آغاز می شود
۱ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۱۷

ثبت نام وام ضروری دکتری از امروز آغاز می شود

مشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: ثبت نام وام ضروری دکتری از امروز به مدت دو هفته آغاز می شود.

مهندس ذوالفقار یزدان‌­مهر به زمان ثبت نام وام ضروری دانشجویان نیز اشاره کرد و گفت: این وام صرفا برای دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی دولتی قابل پرداخت است و متقاضیان از امروز یکشنبه اول مرداد ماه به مدت دو هفته فرصت دارند برای دریافت وام مذکور ثبت نام کنند.

رییس صندوق رفاه دانشجویان در پایان خاطر نشان کرد: مبلغ وام ضرروی ویژه دکتری سه میلیون تومان است و دانشجویان واجد شرایط صرفا یکبار در طول سال تحصیلی می‌توانند از این وام بهره‌مند شوند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , فرهنگی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها