دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   ثبت نام ۳۰۰ هزار نفر در آزمون استخدامی بنادر
۱۲ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۵۰

ثبت نام ۳۰۰ هزار نفر در آزمون استخدامی بنادر

عضو هیئت عامل سازمان بنادر با بیان اینکه سازمان امور اداری و استخدامی با توجه به استدلال ها و ضرورت های جذب نیروی انسانی درسازمان بنادر، در مرحله اول به جذب و استخدام ۲۰۰ نفر از طریق مسیرهای قانونی (آزمون سازمان سنجش) مجوز داده است، خاطرنشان کرد: در این مرحله و به جهت اینکه سازمان بنادر و دریانوردی یک ارگان تخصصی است، تقسیم بندی و توزیع پست ها بر اساس نیازسنجی بنادر و با مشورت اعضای هیئت عامل و مدیرعامل سازمان بنادر انجام گرفت به طوری که به عنوان مثال در بندر بزرگ و کانتینری شهید رجایی جذب ۵۱ نفر در دستورکار قرار گرفت.

معاون مدیرعامل سازمان بنادر با اشاره به تعهد ۱۰ ساله مستخدمان آزمون آینده، توضیح داد: پذیرفته شدگان نهایی این آزمون استخدامی، برای مدت ۱۰ سال متعهد به خدمت در پست و محل اشتغال پذیرفته شده هستند.

منصور آرامی با اعلام شرط تسلط به زبان انگلیسی در بعضی از مشاغل بسیار تخصصی در حوزه دریایی و بندری، اظهار داشت: پذیرفته شدگان مرحله اول این آزمون باید برای انجام مصاحبه تخصصی در مراحل بعدی به سازمان بنادر مراجعه کنند و قبولی این مراحل را نیز کسب کنند.

این مقام مسئول در سازمان بنادر با اعلام اینکه ۲۵ درصد از سهمیه این آزمون یعنی حدود ۵۰ نفر به خانواده های ایثارگران و شهدا اختصاص داده شده است، افزود: همچنین ۳ درصد نیز به معلولان عزیز اختصاص داده شده که آنها نیز حتما باید در آزمون شرکت کرده و نمره قبولی را کسب کرده باشند.

به گفته مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در این آزمون که سوم شهریور ماه سال جاری برگزار می شود تا به حال حدود ۳۰۰ هزار نفر ثبت نام کردند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...
به نقل از ایلنا،هرچند  فروش دستگاه و زمین کارخانه با ورود دادستانی متوقف شده اما شواهد نشان می دهد  مدیران نرگس تلاشی برای تولید ندارند و تمام هم وغم‌شان برای پرداخت حقوق و بیمه کارگران با فروش زمین ها و...

مطالب مرتبط با برچسب