جمعه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   جاده چالوس در اثر سقوط بهمن مسدود شد
۸ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۳۶

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس اعلام کرد

جاده چالوس در اثر سقوط بهمن مسدود شد

مهدی صفایی  صبح امروز اظهار کرد: به‌دلیل بارش شدید و سنگین برف و کولاک در ارتفاعات استان البرز که از اوایل شب گذشته شروع شده بود، سقوط بهمن به طول تقریبی یک کیلومتر از تونل کندوان تا رستوران دونا در محور کرج ـ چالوس رخ داد و سرانجام  جاده چالوس در اثر سقوط بهمن  مسدود شد .

صفایی گفت: نیروهای راهداری با نمک‌پاشی در محور کندوان محدوده استان البرز را پاکسازی کردند و در صورت بازگشایی مسیر در محدوده استان البرز، مسیر مسدودشده به‌صورت کامل باز می‌شود.

همچنین، وی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی نیروهای راهداری برای مهیا کردن شرایط عادی در جاده افزود: فعالیت در جهت بازگشایی و پاکسازی مسیر ادامه دارد و تا ساعاتی دیگر محور به طور کامل بازگشایی می شود.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از اقتصاد آنلاین، برخی از این شرکت ها عبارتند از: «کنور»: شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور از واگذاری ۳۹۲میلیارد تومان سهام شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات خبر داد. «شنفت» و «شرانل»: شرکت‌های نفت پارس و نفت ایرانول...
محمد جواد آذری جهرمی گفت: امروز با ثبت یک درخواست در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یک شهروند، تقاضا دادم که کلیه قراردادهای درآمدزا و هزینه‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سال ۱۳۸۵ -که قطعا محرمانگی ندارند- منتشر شود.  به...

مطالب مرتبط با برچسب