شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   جاده چالوس در اثر سقوط بهمن مسدود شد
۸ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۳۶

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس اعلام کرد

جاده چالوس در اثر سقوط بهمن مسدود شد

مهدی صفایی  صبح امروز اظهار کرد: به‌دلیل بارش شدید و سنگین برف و کولاک در ارتفاعات استان البرز که از اوایل شب گذشته شروع شده بود، سقوط بهمن به طول تقریبی یک کیلومتر از تونل کندوان تا رستوران دونا در محور کرج ـ چالوس رخ داد و سرانجام  جاده چالوس در اثر سقوط بهمن  مسدود شد .

صفایی گفت: نیروهای راهداری با نمک‌پاشی در محور کندوان محدوده استان البرز را پاکسازی کردند و در صورت بازگشایی مسیر در محدوده استان البرز، مسیر مسدودشده به‌صورت کامل باز می‌شود.

همچنین، وی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی نیروهای راهداری برای مهیا کردن شرایط عادی در جاده افزود: فعالیت در جهت بازگشایی و پاکسازی مسیر ادامه دارد و تا ساعاتی دیگر محور به طور کامل بازگشایی می شود.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

 مهرداد قاسمی گفت،برای فعال شدن دوباره این تعداد معدن در چهارمحال و بختیاری یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری می‌شود و با بهره‌برداری از این معادن حداقل برای ۱۰۵ نفر در استان اشتغال‌زایی خواهد شد.وی معادن قابل احیاء را شامل ۲ گروه دانست...
به نقل از ایسنا،اقدام شستا برای پیگیری قانونی پرونده به ثمر می‌نشیند و املاک فدراسیون فوتبال توقیف می‌شود تا پس از کشف قیمت و برگزاری مزایده، به فروش برسد و شستا به پول خود دست پیدا کند. در همین زمان فدراسیون...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها