پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر, فرهنگی  »   جذب 100 درصدی دانشجو در دانشگاه فرهنگ و هنر کرمانشاه
۳ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۲۵

جذب ۱۰۰ درصدی دانشجو در دانشگاه فرهنگ و هنر کرمانشاه

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر کرمانشاه از افزایش جذب ۱۰۰ درصدی دانشجو در این دانشگاه طی یکسال اخیر خبر داد.

حجت سلیمی با تشریح اقدامات یک سال گذشته این دانشگاه ابراز داشت: با استقرار تیم مدیریتی جدید در این دانشگاه اتفاقات بسیار مثبتی رخ‌داده که مهم‌ترین آن افزایش ۱۰۰ درصدی جذب دانشجو اشاره کرد به‌نحوی‌که تعداد دانشجویان این مرکز را از ۵۰۰ نفر به هزار نفر در سال جاری رسانیده‌ایم و این در حالی است که در اکثر مراکز علمی با ریزش دانشجو مواجه هستیم.

از ۸۶ مدرس سال گذشته موفق به جذب ۱۲۱ استاد در رشته مختلف شده‌ایم.

سلیمی در ادامه با اشاره به افزایش تعداد مدرسین این مرکز از ۸۶ مدرس به ۱۲۱ مدرس، گفت: روند انتخاب مدرس در وهله اول می‌بایست به تائید دانشگاه جامع علمی و کاربردی باشد و در ادامه دانشجوی رشته‌های مختلف هنر حتماً از تجارب و تخصص حداقل ۵ استاد بهره‌مند گردند.

وی در ادامه به رشته‌های موجود این مرکز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۲۴ کد رشته در این مرکز در مقاطع کاردانی و کارشناسی داریم که برخی از رشته‌ها از قبل بوده‌اند، برخی دیگر همچون چاپ و نشر، معماری داخلی، تبلیغات و خبرنگاری که از بین رفته بودند را مجدداً احیا کرده‌ایم و همچنین برخی رشته‌ها همچون خوشنویسی، گریم، موسیقی با گرایش سازهای جهانی و کلاسیک و طراحی لباس را جدیداً راه‌اندازی کرده‌ایم.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر کرمانشاه جذب ۱۰۰ درصدی دانشجو، قطع کردن اضافه‌کاری ۱۰۰ میلیونی کارکنان را بزرگ‌ترین عوامل رشد  و تحولات یک ساله این مرکز علمی و هنری عنوان کرد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر  , فرهنگی

به نقل از ایرنا، نقاشی خودویرانگر دختری با بادکنک (Girl With Balloon) از بنکسی در حراجی ساتبیز لندن بالای ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار پوند (۲۵ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار) چکش خورد و رکورد جدیدی برای این هنرمند سرشناس...
معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها