چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی  »   جشنواره فیلم فجر در تراز انقلاب اسلامی برگزار شد / وزارت فرهنگ گوش شنوایی دارد
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۲۱

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی :

جشنواره فیلم فجر در تراز انقلاب اسلامی برگزار شد / وزارت فرهنگ گوش شنوایی دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره انتقادات مطرح شده نسبت به جشنواره فیلم فجر، گفت: این نقدها خوب است و به ما کمک می کند.

 صالحی امیری صبح امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه به طور طبیعی همواره انتقاد نسبت به برگزاری جشنواره وجود دارد، اظهار کرد: جشنواره فیلم فجر در تراز انقلاب اسلامی برگزار شد .

وی در ادامه افزود: ما یک کارگروه تعیین کرده ایم که نقدهای مطرح شده را ارزیابی کنند که گزارش آن را هم به مردم ارائه می کنیم. ما از نقد استقبال می کنیم اما نباید حرف و حدیث های جانبی برای جشنواره به وجود آید.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: سینماگران در این جشنواره به خوبی درخشیدند و فیلم اولی ها و زنان نیز به خوبی حضور داشتند. البته ما نمی توانیم همه شرکت کنندگان را راضی کنیم و من به کسانی که جایزه نگرفته اند حق می دهم، اما وزارت فرهنگ گوش شنوایی دارد و نقدها را می شنود.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

سیاوش رهبران، یک جوان متولد بعد از انقلاب است که در اصفهان دامپزشکی خوانده است و با راه اندازی کسب و کار خانگی، سوسیس و کالباس سالم به شهروندان خود، عرضه می کند. در پی، گفت و گوی ما را...
تهران- ایرنا- سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای حمایت و جهش تولید یک هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان کالای متروکه به چرخه تولید و اشتغال بازگشت. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، سازمان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها