پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   سیاسی  »   جلسه محاکمه «یاشار سلطانی» امروز برگزار می شود
۸ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۱۱

جلسه محاکمه «یاشار سلطانی» امروز برگزار می شود

جلسه محاکمه «یاشار سلطانی» امروز  در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب برگزار می شود.

کاشانی وکیل مدافع یاشار سلطانی گفت: که احتمالا جلسه امروز (یکشنبه) غیرعلنی خواهد بود.

یاشار سلطانی با حضور در دادگاه انقلاب و قبل از ورود به شعبه در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر عناوین اتهامی در پرونده عنوان کرد: موضوع شکایت‌ها فقط پرونده املاک نیست.

وی مدعی شد: شکایت‌های دیگری هم هست مانند انتشار خبر عروسی دختر آقای قالیباف با عنوان قرق پارک لویزان که شکایت آقای قالیباف را به همراه داشت. خبر مربوط به پسر آقای چمران که گفته بودیم از رانت در بحث استخدام در معاونت شهرسازی تپه های عباس آباد استفاده کردند و شکایات دیگر.

دادستان تهران ۱۱ تیر ماه در حاشیه همایش سراسری قوه قضاییه در جمع خبرنگاران گفت: محاکمه یاشار سلطانی انجام خواهد شد و کیفرخواست برای وی صادر شده و این محاکمه در شرف وقوع است.

یاشار سلطانی روزنامه‌نگار ایرانی و مدیرمسئولِ وبگاهِ معماری نیوز است. سلطانی بعد از رسانه‌ای کردن اسناد مربوط به جنجال خانه‌های نجومی و خبر سوءاستفاده شهرداری تهران از پارک لویزان در جریان مراسم عروسی دختر قالیباف بازداشت شد. در پی این بازداشت وبگاهِ معماری نیوز فیلتر شد. یاشار سلطانی در ۲۲ آبان ۱۳۹۵ با تبدیل قرار تأمین آزاد شد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

برخی از کارفرمایان شهرک صنعتی «کاوه» در شهر ساوه از کمبود نیروی انسانی ابراز نگرانی می‌کنند. نظر آنها این است که بخش زیادی از کارگران به مشاغلی چون دلالی روی آورده‌اند و تمایلی به اشتغال در حوزه صنعت ندارند. به نقل...
به نقل از خبرگزاری فارس مدیرکل بازرسی خراسان‌جنوبی گفت: در ۶ ماهه نخست امسال ۶۹۶ مورد شکایت و گزارش فساد در سازمان بازرسی استان واصل شد که حدود ۶۱۷ مورد آن رسیدگی و تعیین تکلیف شده است. مدیرکل بازرسی خراسان‌جنوبی با...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها