پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   جلوگیری از افزایش کاذب قیمت کالاهای ویژه شب عید
۴ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۱۹

در دستور کار قرار دارد

جلوگیری از افزایش کاذب قیمت کالاهای ویژه شب عید

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران گفت بر اساس برآوردهای انجام شده، برای استان تهران، ۲۵۰۰ تن سهمیه سیب و ۴۰۰۰ تن سهمیه پرتقال مورد نیاز است که با توجه به رویکرد حمایت از تولید داخلی، محصول سیب تماماً از دماوند در استان تهران و محصول پرتقال از منطقه نکا در استان مازندران تامین خواهد شد.

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران، با اشاره به ضرورت انتخاب محصول با کیفیت برای توزیع  در بازار شب عید، اظهار داشت: با استقرار نماینده جهاد کشاورزی در مبدأ بارگیری، نظارت کامل بر تحویل محصول با کیفیت انجام‌می شود.

قاسمی فرزاد در ادامه بر نظارت مستمر بر قیمت ها در ایام‌منتهی به عید نوروز و تعطیلات تاکید کرد و گفت: با فعالیت مستمر گشت های نظارتی،  بروضعیت بازار، کیفیت کالاها و قیمت‌ها نظارت خواهد شد و تیم‌های نظارتی متشکل از نمایندگان صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، بازرسی اصناف و تعزیرات حکومتی با متخلفین برخورد قانونی خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: تمام دستگاه‌های مسئول در بخش تنظیم بازار باید با تامین کالاهای ویژه شب عید و عرضه در زمان مناسب، از افزایش کاذب قیمت ها جلوگیری نمایند.ساماندهی شبکه توزیع و نظارت بر عملکرد آن، به منظور دسترسی به موقع اقلام مورد نیاز مردم در ایام پایانی سال و شب عید باید با جدیت صورت گیرد.

در این جلسه، همچنین بر ضرورت هماهنگی سازمان میوه و تره بار، اتاق اصناف و اتحادیه های بارفروشان به منظور ایجاد شبکه مناسب برای توزیع میوه در بازار تاکید شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها