سه شنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۱
»   فرهنگ و هنر  »   «جورج مایکل» خواننده مشهور ترانه «آخرین کریسمس» درگذشت
6 دی 1395 , ساعت 10:51

در روز یکشنبه (۲۵ دسامبر - پنجم دی)

«جورج مایکل» خواننده مشهور ترانه «آخرین کریسمس» درگذشت

جورج مایکل، ستاره بریتانیایی موسیقی پاپ که با ترانه مشهور «آخرین کریسمس» به یاد آورده می شد، در سن ۵۳ سالگی درگذشت.

جورج مایکل که ابتدا در دهه ۸۰ میلادی کار خود را با گروه وَم شروع کرد و به شهرت رسید، در سال‌های بعد به تنهایی به فعالیت هنری خود ادامه داد و توانست بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه از آثارش را به فروش برساند.

مایکل یکی از مشهورترین خوانندگان سولو  در خانواده‌ای از مهاجران قبرسی در شمال لندن به دنیا آمده بود، که دیروز عصر (یکشنبه) در خانه‌اش در انگلستان در سن ۵۳ سالگی درگذشت.

خانواده وی همزمان با اعلام اینکه «جورج مایکل» خواننده مشهور ترانه «آخرین کریسمس» درگذشت ، از رسانه‌ها خواستند به حریم خصوصی آنها احترام بگذارند . همچنین، در بیانیه خانواده جورج مایکل آمده: “با کمال تاسف خبر درگذشت پسر، برادر و دوست عزیزمان جورج را اعلام می‌کنیم. او در کمال آرامش در روز کریسمس درگذشت.”

پایان خبر – ف م

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

در مجموع ۲۱۹ اثر در حراجی پیش رو کریستیز به مزایده گذاشته خواهد شد و انتظار می‌رود ارزش کلی آثار فروخته شده بین ۹۰۴,۶۰۰ تا ۱.۴ میلیون دلار برسد. در ۲۴ سپتامبر ۱۶۸ عکس از مجموعه عکس‌های «جنگ داخلی» این موزه...
شاید تا به حال نام جاده «اسالم به خلخال» را شنیده باشید و وصف زیبایی آن به گوش تان خورده باشد اما این تنها مسیر رویایی میان دو استان اردبیل و گیلان نیست و جاده «پونل به خلخال» هم از...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها