جمعه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر  »   «جورج مایکل» خواننده مشهور ترانه «آخرین کریسمس» درگذشت
۶ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۵۱

در روز یکشنبه (۲۵ دسامبر - پنجم دی)

«جورج مایکل» خواننده مشهور ترانه «آخرین کریسمس» درگذشت

جورج مایکل، ستاره بریتانیایی موسیقی پاپ که با ترانه مشهور «آخرین کریسمس» به یاد آورده می شد، در سن ۵۳ سالگی درگذشت.

جورج مایکل که ابتدا در دهه ۸۰ میلادی کار خود را با گروه وَم شروع کرد و به شهرت رسید، در سال‌های بعد به تنهایی به فعالیت هنری خود ادامه داد و توانست بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه از آثارش را به فروش برساند.

مایکل یکی از مشهورترین خوانندگان سولو  در خانواده‌ای از مهاجران قبرسی در شمال لندن به دنیا آمده بود، که دیروز عصر (یکشنبه) در خانه‌اش در انگلستان در سن ۵۳ سالگی درگذشت.

خانواده وی همزمان با اعلام اینکه «جورج مایکل» خواننده مشهور ترانه «آخرین کریسمس» درگذشت ، از رسانه‌ها خواستند به حریم خصوصی آنها احترام بگذارند . همچنین، در بیانیه خانواده جورج مایکل آمده: “با کمال تاسف خبر درگذشت پسر، برادر و دوست عزیزمان جورج را اعلام می‌کنیم. او در کمال آرامش در روز کریسمس درگذشت.”

پایان خبر – ف م

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

به نقل از ایسنا،مزایده آثار هنری استادان قدیم نقاشی در حراجی کریستیز لندن برگزار شد و در مجموع آثاری به ارزش کلی ۶۲.۴ میلیون دلار به فروش رسید تا رکورد بیشترین فروش در این بخش از حراجی کریستیز از سال...
به نقل از ایرنا، حراجی ساتبیز در این مزایده که تصویری منحصربه‌فرد از زندگی یکی از معروفترین چهره‌های ادبیات انگلیسی ارائه می‌دهد، میزبان ۵۵ مورد از شخصی‌ترین یادگارهای سیلویا پلات خواهد بود. از جمله این یادگارها می‌توان به انجیل خانواده پلات و نامه‌هایی‌ اشاره...

مطالب مرتبط با برچسب