دوشنبه, ۰۶ تیر ۱۴۰۱
»   سیاسی  »   حجت الاسلام رئیسی به سمنان سفر کرد
27 اردیبهشت 1396 , ساعت 8:31

حجت الاسلام رئیسی به سمنان سفر کرد

سخنرانی ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در سمنان با حواشی همراه بود که بارز ترین نکته آن حضور پرشور مردم در سالن غدیر زادگاه حسن روحانی بود که همه را شگفت زده کرد.

به نقل از مهر، ابراهیم رئیسی برای نخستین بار در کسوت نامزد ریاست جمهوری در حالی شامگاه سه شنبه پای به سمنان گذاشت که به توصیه وی و بنا به احترام حسن روحانی تجمع هوادارانش در سرخه لغو و وی پس از ورود به سمنان مستقیم به سالن غدیر رفت تا شاهد برافراشته شدن پرچم های ایران در استقبال از وی باشد.

رئیسی اما با وجود دو ساعت تاخیر نخستین جملات خود را با پوزش از مردم به دلیل تاخیر آغاز کرد که در این میان فریاد «فدای سرت» سالن را پر کرد. در این هنگام اما شعار های آخر هفته، روحانی رفته سرداده شد.

رئیسی همچنین بارها برای آغاز سخن خود مکث کرد تا حضار سکوت را رعایت کنند اما جمعیت همچنان فریادهای رئیسی حمایت حمایت را سر می دادند، سالن همچنین مملو از جمعیت بود.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اما در میانه سخنان خود به مقوله مسکن مهر نیز اشاره کرد که این بار نیز سخنان او با فریادهای دولت چهار درصدی نمی خواهیم نمی خواهیم قطع شد، وی همچنین مورد تشویق شدید حضار قرار گرفت. که البته این امر سه بار دیگر تکرار شد.

رئیسی اما به مقوله ازدواج جوانان نیز اشاره کرد که در این هنگامه نیز تشویق مردم به خصوص جوانان غیر منقطع، ادامه داشت همچنین فریاد دولت چهار درصدی خداحافظ نیز سر داده می شد.

حواشی این سخنرانی گویا تمامی نداشت و آنجا که وی بار دیگر بر مسائل اقتصادی تکیه کرد فریاد حمایت حمایت از مردم شنید.

در بدو اتمام سخنرانی وی نیز سالن بار دیگر مملو از جمعیت شد و شعارهای هماهنگ حمایتی از وی طنین انداز شد.

از نکات قابل توجه این جمعیت ترافیک شدید حوالی سالن غدیر در بدو و پس از سخنرانی رئیسی بود همچنین جمعیت سالن بنا به اعلام مسئولان شش هزار نفر برآورد می شد.

در بیرون درب سالن نیز اجتماع طرفداران رئیسی که نتوانسته بودند داخل سالن شوند ادامه یافت، این اجتماع تا دو ساعت پس از سخنرانی نیز ادامه داشت.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

قیمت هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی در مغازه های سطح شهر تهران ۵۵ تا ۶۰ هزار تومان و در میادین میوه و تره بار ۴۳ هزار تومان است. بر اساس مشاهدات میدانی از برخی از خرده فروشی های سطح شهر...
سخنگوی گمرک گفت: در مهر ماه امسال 19 میلیون و554هزار تن کالا به ارزش 9 میلیارد و 886 میلیون دلار بین ایران و کشورهای جهان تبادل شد که با ثبت رکورد صادرات پنج میلیارد و 268میلیون دلاری در این ماه،...

مطالب مرتبط با برچسب

پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری در اندونزی و (پیروزی جوکو ویدودو)، حامیان بازنده انتخابات (ژنرال پرابوو سوبیانتو) نتیجه را نپذیرفتند و به خیابان های جاکارتا پایتخت این کشور آمدند و تظاهرات کردند. در شب دوم درگیری بین نیروهای امنیتی...
محمدجواد ظریف صبح روز شنبه در صفحه اینستاگرام خود از حضور باشکوه مردم در انتخابات ریاست جمهوری تقدیر کرد. در پیام اینستاگرامی «ظریف» آمده است: «وامدار همه مردم ایرانیم که با حضور باشکوه و هوشمندانه خود در انتخابات در داخل و خارج...

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها