یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   بازار دیجیتال  »   حذف فروش اینترنت حجمی در دستورکار وزارت ارتباطات
۲۰ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۱۵

حذف فروش اینترنت حجمی در دستورکار وزارت ارتباطات

محمود واعظی (وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات) در خصوص فروش اینترنت حجمی در صفحه اینستاگرام منتسب به خود بیان کرد: موضوع حذف فروش حجم اینترنت در حوزه اینترنت ثابت برای حمایت از کاربران در دستور کار وزارت ارتباطات قرار دارد.

همچنین، نوشت: به همین منظور کمیته‌ای تشکیل شده و تا پایان مردادماه نتیجه بررسی و پیشنهاد این کمیته برای تصویب در کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات مطرح خواهد شد و اینگونه تصمیمات پس از تصویب کمیسیون قابلیت ابلاغ و اجرا پیدا می‌کند.

واظعی به انتشار اخباری در برخی خبرگزاری‌ها مبنی بر ارائه اینترنت نامحدود از مردادماه اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی علی رغم توضیحات و تاکید بر موضوع، صرفاً به جهت جذب مخاطب تیتر خبر را به گونه‌ای تنظیم کرده که گویا از ابتدای مرداد این طرح اجرا می‌شود. به نظر می‌رسد برخی از خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها کماکان روش خود در زمان انتخابات را دنبال می‌کنند و سعی می‌کنند با ارائه تیترهای متفاوت و تشویش اذهان به مخاطبان تلاش‌های دولت برای مردم را مخدوش کنند.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بازار دیجیتال

 سید جواد جهرمی گفت:اگر حاکمیت در رابطه با عرضه خودرو در بورس کالا به جمع‌بندی نهایی برسد و نهایتا آن را ابلاغ کند، بورس کالا بستر مناسب برای آن را فراهم خواهد کرد. در حال حاضر مساله اصلی، سازوکار معاملاتی...
محمود محمودزاده گفت: چیزی که تاکنون در بورس کالا مدنظر بوده و مورد بحث قرار گرفته است، معاملات املاک اشخاص حقوقی و وابسته به نهادهای دولتی بوده که در دست اجراست. ساختاری در بورس کالا فراهم شده است که املاک نهادهای مختلف...

مطالب مرتبط با برچسب