سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, بانک و بیمه  »   حساب کتاب موسسه آرمان سرجایش است
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۷:۴۹

حساب کتاب موسسه آرمان سرجایش است

نماینده مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم به دلیل این‌که در نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم و از حمایت دولتمردان برخوردارند سپرده‌های خود را در موسسات اعتباری قرار داده‌اند.

به نقل از ایسنا، محمدرضا ملکشاهی‎راد در جمع خبرنگاران درباره موسسه آرمان با بیان این‌که «در حال حاضر دو هزار لرستانی در مجموعه موسسه آرمان در سراسر کشور اشتغال دارند»، افزود: فعالیت آرمان پس از کاسپین البرز ایرانیان بوده است و با پیگیری‏‎های انجام شده به این نتیجه رسیدیم که این موسسه کمبود نقدینگی ندارد و حساب کتابش سرجایش است.

وی با تاکید بر این‌که «بانک مرکزی باید مسالمت‌آمیز با موسسات مالی برخورد کند» گفت: سپرده‌گذاران مطمئن باشند که سپرده‌های آنان سرجایش است، در مجلس هم تذکر شفاهی به وزیر اقتصاد دادیم تا شرایطی ایجاد شود سپرده‎گذاران به سپرده‌های خود برسند.

وی خاطرنشان کرد: چنانچه مشکلی باشد مجمع نمایندگان استان‏‎های خوزستان، گلستان، البرز، همدان، مرکزی و کرمانشاه ورود پیدا می‎کنند و باقدرت پشت سر مردم هستند. یادمان نرود که کار قابل تقدیری شده که ۲۰۰۰ فرصت شغلی برای بیکاران استان ایجاد کرده است.

نماینده مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: تاکنون هیچگونه نگرانی برای پرداختی‌ها نداریم و پیگیر می‎شویم تا هفته آینده به تدریج پرداختی‌ها پرداخت شود.

وی معتقد است: بانک مرکزی باید پاسخگو باشد و مجمع نمایندگان هفته آینده نامه‌ای به بانک مرکزی و وزیر اقتصاد خواهند نوشت که هر چه سریعتر مردم به سپرده‎های خود دسترسی پیدا کنند و از همه از سپرده‎گذارانی که معطل شدند عذرخواهی می‎کنم.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بانک و بیمه

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب

امیرحسین طیبی فرد گفت: به موازات صدور دستور توقیف دارایی ایران در لوکزامبورگ، ورثه قربانیان حادثه ۱۱ سپتامبر در سال ۲۰۱۸، با مراجعه به دادگاه ایتالیا و استناد به رأی دادگاه آمریکایی، موفق شدند دستور توقیف دارایی‌های بانک مرکزی به مبلغ...
آمارهایی که بانک مرکزی از وضعیت مبادلات چکی در بهمن‌ماه 98 منتشر کرده است نشان می‌دهد در این ماه صدور چک از نظر تعداد 1.6 درصد و از نظر مبلغ 10.3 درصد افزایش داشته و هم‌زمان 3.6 درصد تعداد و...