سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   حضور تیم‌های توانبخشی در مناطق زلزله زده کرمانشاه
۱۱ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۰۶

تا پایان سال ادامه دارد

حضور تیم‌های توانبخشی در مناطق زلزله زده کرمانشاه

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر – حسن صفاریه در مورد ارائه خدمات توانبخشی به زلزله‌زدگان کرمانشاه اظهار کرد: بر اساس درخواست دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خدمات توانبخشی جمعیت هلال احمر در مناطق زلزله‌زده ادامه دارد.

تیم‌های توانبخشی ما برای ارائه خدمات به افراد به خصوص کسانی که قطع نخاع شدند در مناطق حاضر می‌شوند و بیشتر هم به منطقه کوئیک می‌روند زیرا در آنجا چهار نفر قطع نخاع شدند.

وی در مورد اینکه چه تعداد نیروی برای انجام خدمات درمانی حضور دارند گفت: تیم‌های استانی ما فعال شده اند و از هر استان تیم‌ها برای مدت ۱۵ روز به منطقه اعزام می‌شوند که چهار نفر از اعضای این تیم‌ها در کانکس‌ مستقر می‌شوند و ۴ نفر دیگر به صورت سیار به مناطق می‌روند و به افرادی که نیاز به خدمات توانبخشی دارند ارائه خدمات می‌کنند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب