یکشنبه, ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   حضور سرمربی پرتغالی در فولاد منتفی شد
1 خرداد 1396 , ساعت 10:27

حضور سرمربی پرتغالی در فولاد منتفی شد

حضور سرمربی پرتغالی که مذاکراتی با باشگاه فولاد داشت، در این تیم منتفی شد. عضو هیات مدیره این باشگاه تاکید کرد طرفین به خاطر دستیار ایرانی به توافق نرسیدند.

به نقل از مهر، در حالی که باشگاه فولاد خوزستان مذاکرات جدی با پائولو سرجیو انجام داده بود، در نهایت این مذاکرات به جایی نرسید و حضور این سرمربی پرتغالی در فولاد منتفی شد.

سرجیو که روز شنبه در تهران حاضر شده بود و جلسات فشرده ای با مدیرعامل و نماینده حقوقی شرکت فولاد داشت، در کلیات با این باشگاه به تفاهم رسید ولی در نهایت به خاطر آنچه که «اختلاف بر سر انتخاب دستیار ایرانی» اعلام شده است، این مذاکرات نتیجه ای در بر نداشت و حضور این سرمربی در اهواز منتفی شد.

محمدرضا شریف عضو هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان با اعلام این خبر گفت: «نظر ما این بود که چند دستیار ایرانی در کنار آقای سرجیو روی نیمکت فولاد بنشینند ولی این سرمربی تاکید داشت دو دستیار با خودش به ایران بیاورد. حرف سرجیو منطقی بود ولی باتوجه به برنامه ریزی های باشگاه و سقف هزینه دلاری، بنا نداشتیم از دستیاران خارجی استفاده کنیم تا به نوعی جانشین پروری هم کرده باشیم.»

مسئولان باشگاه فولاد با منتفی شدن حضور سرجیو، هنوز روی بحث استخدام مربی خارجی فکر می کنند ولی به نظر می رسد لیگ بعد را هم با سرمربی داخلی استارت بزنند. یحیی گل محمدی که پیش از حضور سرجیو مذاکرات جدی با باشگاه فولاد انجام داده بود، هنوز هم گزینه اصلی این باشگاه محسوب می شود.

عضو هیات مدیره فولاد در خصوص اینکه تکلیف نیمکت فولاد بعد از منتفی شدن سرجیو چه می شود، گفت: «ما هر دو گزینه داخلی و خارجی را پیش رو داریم. البته یحیی گل محمدی همیشه یکی از گزینه های جدی ما برای مذاکرات بود. حضور ایشان در فولاد منتفی نیست. این مربی سفری در پیش داشت و قرار شد بعد از این سفر به تماسهایش با مدیرعامل ادامه بدهد.»

پایان خبر- س- ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها