دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   حل بسیاری از مشکلات در گرو اجرای کامل قانون محیط کسب وکار است
۴ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۱۱

حل بسیاری از مشکلات در گرو اجرای کامل قانون محیط کسب وکار است

حسین محمودی خراسانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: تقاضای دیگر ما از دولت این است که از اخذ تصمیمات و وضع مقررات خلق الساعه بپرهیزد تا فعالان اقتصادی حداقل بتواند برای آتیه خود برنامه ریزی کنند. برنامه ریزی و تصمیم گیری کند. در راستای بهبود محیط کسب وکار، دولت باید زیرساخت هایی را فراهم سازد که منجر به ارتقای عملکرد و توانمندی فعالان اقتصادی شود.

وی تصریح کرد: مدیران استانی ما نیز باید در کیفیت برداشت و تفسیر قانون، نگاهی تسهیلگرانه داشته باشند چون نیت این قانون نیز بسترسازی برای توسعه زیرساخت های مولد با تسریع و تسهیل در امور بوده است.

محمودی خراسانی بیان کرد: در واقع مجریان این قوانین هستند که به آن ها معنا می بخشند و میزان اثرگذاریشان‌ را مشخص می کنند. امیدواریم در برهه دشوار کنونی که فشارهای خارجی در کنار بعضی چالش های داخلی، عرصه تولید و بخش خصوصی فعال را با دشواری مواجه کرده است؛ شاهد همراهی بیشتری از سوی دستگاه های متولی برای ایجاد بهبود فضای کسب و کار کشور باشیم.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

محمدتقی زاجکانی ها گفت: از ۴۲ روستای فاقد راه آسفالته، ۳۶ روستا در شهرستان قزوین از جمله ۱۴ روستا در بخش رودبار الموت غربی و ۱۲ روستا نیز در بخش طارم سفلی قرار دارند.  از سوی معاونت برنامه ریزی و امور زیربنایی معاونت...
به نقل از ایرنا، نشست کمیسیون فراخوان عمومی واگذاری حق بهره برداری از ۳۸ بنای تاریخی و فرهنگی، با حضور اعضای رسمی کمیسیون مزایده، نماینده بازرسی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مدیران صندوق توسعه و احیاء برگزار شد...

مطالب مرتبط با برچسب