چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   حل بسیاری از مشکلات در گرو اجرای کامل قانون محیط کسب وکار است
۴ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۱۱

حل بسیاری از مشکلات در گرو اجرای کامل قانون محیط کسب وکار است

حسین محمودی خراسانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: تقاضای دیگر ما از دولت این است که از اخذ تصمیمات و وضع مقررات خلق الساعه بپرهیزد تا فعالان اقتصادی حداقل بتواند برای آتیه خود برنامه ریزی کنند. برنامه ریزی و تصمیم گیری کند. در راستای بهبود محیط کسب وکار، دولت باید زیرساخت هایی را فراهم سازد که منجر به ارتقای عملکرد و توانمندی فعالان اقتصادی شود.

وی تصریح کرد: مدیران استانی ما نیز باید در کیفیت برداشت و تفسیر قانون، نگاهی تسهیلگرانه داشته باشند چون نیت این قانون نیز بسترسازی برای توسعه زیرساخت های مولد با تسریع و تسهیل در امور بوده است.

محمودی خراسانی بیان کرد: در واقع مجریان این قوانین هستند که به آن ها معنا می بخشند و میزان اثرگذاریشان‌ را مشخص می کنند. امیدواریم در برهه دشوار کنونی که فشارهای خارجی در کنار بعضی چالش های داخلی، عرصه تولید و بخش خصوصی فعال را با دشواری مواجه کرده است؛ شاهد همراهی بیشتری از سوی دستگاه های متولی برای ایجاد بهبود فضای کسب و کار کشور باشیم.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...
احسان الله اسدبیگی گفت،وظیفه ذاتی دولت کمک به تولیدکننده است اما چه کمکی دریافت کرده‌ایم؟ دولت چه کار غیرقانونی برای ما انجام داده‌‌ است؟ کسانی که این ادعا را دارند سند بیاورند. متاسفانه یک چیزهایی در جامعه‌ی ما اتفاق افتاده...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها