سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   حل مشکل بیکاری مردم کرمانشاه / تدوین برنامه ویژه دولت برای کرمانشاه
۱۳ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۳۱

حل مشکل بیکاری مردم کرمانشاه / تدوین برنامه ویژه دولت برای کرمانشاه

عبدالرضا مصری، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در مراسم روز ملی صنعت و معدن که در کرمانشاه برگزار شد،  اگر قبول داریم کرمانشاه درگیر بیماری بیکاری است، دولت باید به پاس رای بالایی که مردم این دیار به آقای روحانی دادند یک برنامه ویژه فقط برای کرمانشاه برای حل مشکل بیکاری مردم کرمانشاه تدوین کند و ما هم در مجلس از هیچ حمایتی فروگذار نمی‌کنیم.

وی در ادامه افزود: دولت باید لکه ننگ بیکاری را از کرمانشاه پاک کند، همچنین، بر لزوم حذف قوانین و مقررات دست و پاگیر تاکید داشت و خاطرنشان کرد: ما نمایندگان تشنه‌ایم که دولت چند لایحه برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و معدنی کشور به مجلس بیاورد.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با اشاره به مشکلاتی که صنعتگران با آن مواجهند، ادامه داد: صنعتگر و معدنکار ما هیچ چیزی از سایر فعالین این حوزه در دنیا کم ندارد، اما شرایط برابر برای رقابت با آنها برایش فراهم نیست.

مصری یادآوری کرد: اگر بیکاری حل نشود، بحران اقتصادی ناشی از آن به بحران اجتماعی و سیاسی تبدیل خواهد شد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب