شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اقتصادی, بانک و بیمه  »   حمایت بانک های خصوصی از کسب و کار
۱۰ آذر ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۳۹

حمایت بانک های خصوصی از کسب و کار

بانک های خصوصی برای حمایت از کسب و کار وارد میدان شوند

عبداله مهاجر دارابی در کارگروه اشتغال استان خواهان برنامه ریزی و کمک برای ایجاد اشتغال توسط بخش خصوصی شد و افزود: بانک های خصوصی برای حمایت از اشتغال باید وارد میدان شوند و در کنار بانک های دولتی در حوزه اشتغال پای کار بیایند.

رضا نوروزی مدیرکل کمیته امداد مازندران نیز شمار مستمری بگیران کمیته امداد در سال جاری را ۶۳ هزار نفر اعلام کرد و افزود: ۳۱ درصد این مددجویان از طریق توانمندسازی از گردونه و تحت پوشش کمیته امداد خارج شدند.

وی ایجاد زنجیره تولید گیاهان دارویی و مواد غذایی را از برنامه های کمیته امداد برای ایجاد اشتغال بیان کرد و گفت: همه وام های ارائه شده برای اشتغال به صورت خوداشتغالی است.

وی میزان سوخت تسهیلات ارائه شده از سوی کمیته را بین دو تا ۲.۵ درصد اعلام کرد و افزود: افراد تحت پوشش کمیته امداد چندان توانمندی مالی ندارند و باید برای حمایت از آنان برنامه ریزی شد.

مدیرکل کمیته امداد مازندران یادآور شد: تاکنون حدود ۷۰ درصد تسهیلات اشتغال کمیته امداد ابلاغ شده است و بیش از دو هزار و ۵۰ نفر برای دریافت تسهیلات اشتغال معرفی شده اند.

وی با بیان اینکه ۶۹ درصد متقاضیان تسهیلات اشتغال، وامهایشان را دریافت کرده اند گفت: طبق بررسی دو درصد طرح های اشتغال کمیته امداد در سال قبل دچار رکود شده بود ولی امسال ۱۰ تا ۱۵ درصد طرح هایی که سال قبل شروع به کار کرده اند دچار مشکل شده اند.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بانک و بیمه

محسن علیزاده گفت،ما موافق ورود اشخاص حقیقی در بورس کالا برای معاملات مسکن هستیم. چرا که با این اقدام یک روند منطقی و شفاف قیمت در کشور ایجاد می‌شود. عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس در پاسخ به سوالی مبنی...
عباس رضایی گفت ،اجرای احکام دیوان عدالت اداری برای فعالان اقتصادی از دیگر مصوبات جلسه امروز بود و تمامی دستگاه های اجرایی در قسمت‌های مختلف موظفند احکام صادره از دیوان عدالت اداری را اجرا کنند. رضایی خاطرنشان کرد: اگر دستگاه اجرایی به...

مطالب مرتبط با برچسب

مجموعه محاسب پرداز حکمت با سابقه ای افزون بر ۲۵ سال تجربه و کسب عنوان نمایندگی منتخب از شرکت طرفه نگار (نرم افزار مالی و حسابداری هلو) در طی ۳ سال اخیر، در زمینه IT، فروش و پشتیبانی نرم افزارهای...
شرکت توسعه کسب و کار بین المل آلا (تکبا) با تیم تخصصی خود در حوزه توسعه کسب و کارها و استارت آپها خدمات ذیل را به انجام می رساند: مشاوره، آموزش و راه اندازی استارتاپ در داخل و خارج کشور به...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها