جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   حمایت کمیته امداد از خانواده های لنج داران خسارت ديده توسط دزدان دريايي
۱۸ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۱۷

حمایت کمیته امداد از خانواده های لنج داران خسارت دیده توسط دزدان دریایی

حمایت کمیته امداد از لنج داران خسارت دیده توسط دزدان دریایی سبب تحت پوشش قرار گرفتن خانواده های آنان توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) شد.

‌معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سیستان و بلوچستان گفت: براساس پیگیری‌های استاندار سیستان و بلوچستان در راستای حمایت از صاحبان لنج‌های خسارت دیده‌، هیأت وزیران برای تامین هزینه‌های ناشی از استمهال سه ساله تسهیلات دریافتی صاحبان لنج‌های خسارت دیده توسط دزدان دریایی مبلغ ۱۲ میلیارد تومان برای استان سیستان و بلوچستان تخصیص داد.

سکینه اشرفی ادامه داد:‌ همچنین بر اساس مصوبه هیات وزیران، از محل منابع بانک مرکزی‌ ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای جبران خسارت‌های وارده به صاحبان لنج‌های خسارت دیده توسط دزدان دریایی با سود و کارمزد ۱۲ درصد با بازپرداخت هفت ساله پرداخت خواهد شد‌.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: رایزنی‌های لازم برای تعیین اولویت و رتبه بندی و تهیه لیست نهایی خسارت دیدگان جهت توزیع مبلغ ۱۲ میلیارد تومان در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: در راستای حمایت از خانواده‌های آسیب دیدگان، این خانواده‌ها تحت پوشش نهاد کمیته امداد قرار گرفته‌اند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب