دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   حملات هوایی صهیونیستها و هجوم جبهه النصره همزمان به ارتش سوری
۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۳۴

حملات هوایی صهیونیستها و هجوم جبهه النصره همزمان به ارتش سوری

به نقل از المیادین، تروریست های تکفیری جبهه النصره همزمان با حملات هوایی جنگنده های صهیونیست به مواضع ارتش سوریه یورش بردند.

در همین راستا، همزمان با حملات هوایی صهیونیست ها به مواضع ارتش سوریه در شهر «البعث» در حومه قنیطره، تکفیری های جبهه النصره نیز به نیروهای سوری در این منطقه به صورت گسترده یورش بردند.

ارتش سوریه با دفع یورش تروریست ها، یک تانک متعلق به آنها را منهدم کرد و همچنین شماری از عناصر تکفیری را به هلاکت رساند و زخمی کرد.

پیش از این جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به تانک‌های ارتش سوریه حمله کردند و ۲ دستگاه تانک و یک قبضه توپ ارتش سوریه در این حمله، هدف قرار گرفته است.

رژیم صهیونیستی مدعی است که حمله امروز به صف تانک‌های ارتش سوریه، در پی شلیک خمپاره از مدینه البعث سوریه به سمت بلندی‌های اشغالی جولان صورت گرفته است.

گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که ۲ دستگاه تانک و یک قبضه توپ ارتش سوریه در این حمله، هدف قرار گرفته است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب