سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   خارج شدن سالن‌های ورزشی از مزایده در آینده نزدیک
۱ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۳۶

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان:

خارج شدن سالن‌های ورزشی از مزایده در آینده نزدیک

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان از خارج شدن سالن‌های ورزشی از مزایده با قیمت کارشناسی در آینده نزدیک خبر داد.

محمدرضا داورزنی با بیان این که سالن‌های تخصصی باید با کارشناسی در اختیار هیات‌ها قرار بگیرد گفت: این موضوع در شورای معاونین مطرح شده و تصمیم این است که این سالن‌ها از مزایده خارج شود و در اختیار هیات‌ها قرار بگیرد. ما دنبال باز کردن گره‌ها هستیم.

معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش با تاکیر بر اختصاص بودجه یک درصد دستگاه‌ها به ورزش، عنوان کرد: قبلا دستگاه‌ها موظف نبودند این پول را بپردازند اما حالا این طور نیست. اتفاق خوب این که از ارزش افزوده دستگاه‌ها قرار شد ۰.۲۷ درصد به ورزش اختصاص یابد که حدود ١٢٠٠-٣٠٠ میلیارد می‌شود که به هیات‌های استانی نیز داده می‌شود. سیاست دیگر در وزارت ورزش بحث تمرکز زدایی است؛ میزبانی را به شهرهای مختلف می‌دهیم تا زمینه رشد و توسعه آنها را فراهم کنیم مانند اردبیل که میزبانی مسابقات والیبال را برعهده داشت.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
طبق بخشنامه‌ اجرایی تامین منابع مالی دولت از طریق فروش اموال و املاک مازاد، دستگاه‌های اجرایی یک ماه مهلت دارند فهرست آن را در اختیار وزارت اقتصاد قرار دهند و اگر دستگاهی همکاری نکرد به ستاد هماهنگی اقتصادی دولت معرفی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها