دوشنبه, ۰۵ آبان ۱۳۹۹
»   مدیران برتر  »   خدمات بیمه متنوع و با کیفیت
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ , ساعت ۱۲:۵۵

خدمات بیمه متنوع و با کیفیت

ارائه خدمات بیمه ای متنوع و با کیفیت به اشخاص حقیقی در منطقه خاورمیانه و کشورهای مشترک المنافع (CIS) با رویکرد نوآورانه.

نمایندگی بیمه سامان کد ۴۸۴۲ با مدیریت سرکار خانم حاتمی، در انواع رشته های بیمه اموال، اشخاص و مسئولیت با هدف شناخت و تعریف بازارهای نوین بیمه و ارائه خدماتی متنوع و متناسب با نیاز ها و خواسته های بیمه گذاران به منظور جلب اطمینان و اعتماد مشتریان، آماده ارائه خدمات میباشد.

بیمه کرونا، بیمه تجهیزات الکترونیک، بیمه شخص ثالث، بیمه سرقت منزل، بیمه تکمیلی درمان انفرادی و خانواده ، بیمه عمر و…

بیمه درمان خانواده سامان با پوشش های متنوع و سقف تعهدات مختلف در جهت حمایت از خانواده ها در تمامی اقشار تشکیل شده. این بیمه یک نوع از طرح درمان تکمیلی محسوب میشود که تمامی اعضای خانواده حتی بدون داشتن بیمه پایه می توانند از مزایای آن استفاده کنند.

با توجه به اینکه انسان در معرض خطر انواع مختلف بیماری‌ها بوده و هست؛ ناچار برای بهبودی و معالجه، متقبل هزینه‌های سنگین پزشکی، دارو و عمل‌های جراحی و نیز مخارج بیمارستان می‌شود.

از این رو داشتن بیمه درمان یکی از الزامات زندگی بدون دغدغه است!

مجموعه ای از آزموده ترین و دانش آموخته ترین مدیران و کارشناسان صنعت بیمه در این شرکت گرد هم آمده اند تا بتوانند هر چه پویاتر به ارائه جدیدترین انواع خدمات بیمه ؛ به بیمه گذاران محترم بیردازند.

از هم اکنون به فکر آینده باشیم

www.saman4842.ir

شماره تماس :

٠٧١٣۶٢٨٢٨٢٣

٠٩١٧٧۵۵٧٨٨۴

آدرس : شیراز – خیابان قصردشت – نرسیده به عفیف آباد

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

فروشگاه ‌تکنو ‌ابزار با فعالیت چندساله در حوزه ابزارآلات ‌دستی، برقی ‌و صنعتی توانسته بستر مناسبی را برای تمام اقشار جامعه و متخصصین اهل فن جهت بررسی و خرید انواع ابزار فراهم سازد . خرید ابزار مناسب همیشه کار آسانی نیست...
شرکت بازرگانی سیب سرخ تجارت با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ترخیص، صادرات و واردات کالا آماده ارائه خدمات می باشد. انجام کلیه تشریفات گمرکی ترخیص کالا، واردات و صادرات کالاترخیص کالا از گمرک های سراسر ایران، واردات و ثبت...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها