پربازدید های پنجشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۸

پنجشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۸
»   اجتماعی  »   خرید اینترنتی پسته رفسنجان ؛ خرید بدون واسطه بهترین پسته دنیا
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۰۸

خرید اینترنتی پسته رفسنجان ؛ خرید بدون واسطه بهترین پسته دنیا

فروشگاهی اینترنتی پسته دات کام با ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و فروشنده و حذف واسطه‌های میانی موجب کاهش ۳۰ تا ۴۰ درصدی قیمت تمام شده‌ی بهترین پسته کرمان – رفسنجان شده است.

پسته‌ی لوکس، مجلسی و درشت و کشیده‌ی اکبری، پسته‌ی خوش طعم و مرغوب احمد آقایی و پسته‌ی مقرون به صرفه‌ی فندوقی از جمله محصولات عرضه شده در سایت پسته دات کام هستند که به صورت خام، فرآوری شده و حتی مغز شده آماده ارائه به مشتریان در سراسر کشور است.

خدمات پسته دات کام :

*فروش انواع پسته خام
*فروش انواع پسته فرآوری شده
*فروش انواع پسته شور و برشته
*فروش مغز پسته
*فروش خرده و عمده پسته
*فروش و ارسال مستقیم پسته از رفسنجان

به تعبیری وب‌سایت پسته دات کام، جایی است برای خرید بی‌واسطه‌ی بهترین پسته‌ی دنیا.

از مهمترین ویژگی‌های سایت پسته عرضه‌ی پسته رفسنجان با قیمت تولیدکننده است که اختلاف قیمت آن با بازار بین ۳۰ تا ۴۰ درصد است.

با کمک پسته‌دات‌کام، تولیدکنندگان رفسنجان طعم پسته‌ای را که خود مصرف می‌کنند با مردم بقیه نقاط کشور به اشتراک گذاشته‌اند.

همچنین ، برای خرید اینترنتی بهترین پسته دنیا از سایت https://pestah.com/  خرید خود را انجام دهید و با آقای اسماعیلی ۰۹۱۳۱۹۱۵۵۸۵ درتماس باشید.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

رئیس و هیات رئیسه جدید اتاق بازرگانی خراسان شمالی – بجنورد دردوره چهارم مشخص شدند. برپایه این گزارش نخستین جلسه هیات نمایندگان دوره چهارم اتاق بازرگانی خراسان شمالی پس از ابلاغ اعتبارنامه های اعضای جدید هیات نمایندگان این اتاق از سوی...
دوازدهمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی خراسان شمالی در سال جاری با حضور اعضا درمحل سالن جلسات اتاق بجنورد برگزار شد. محمد صمدی ،رئیس اتاق بجنورد باتبریک پیشاپیش سال 1398 و آرزوی توفیق و موفقیت اعضا در سال جدید به تشریح...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها