جمعه, ۰۳ خرداد ۱۳۹۸
»   اجتماعی  »   خرید اینترنتی پسته رفسنجان ؛ خرید بدون واسطه بهترین پسته دنیا
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۰۸

خرید اینترنتی پسته رفسنجان ؛ خرید بدون واسطه بهترین پسته دنیا

فروشگاهی اینترنتی پسته دات کام با ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و فروشنده و حذف واسطه‌های میانی موجب کاهش ۳۰ تا ۴۰ درصدی قیمت تمام شده‌ی بهترین پسته کرمان – رفسنجان شده است.

پسته‌ی لوکس، مجلسی و درشت و کشیده‌ی اکبری، پسته‌ی خوش طعم و مرغوب احمد آقایی و پسته‌ی مقرون به صرفه‌ی فندوقی از جمله محصولات عرضه شده در سایت پسته دات کام هستند که به صورت خام، فرآوری شده و حتی مغز شده آماده ارائه به مشتریان در سراسر کشور است.

خدمات پسته دات کام :

*فروش انواع پسته خام
*فروش انواع پسته فرآوری شده
*فروش انواع پسته شور و برشته
*فروش مغز پسته
*فروش خرده و عمده پسته
*فروش و ارسال مستقیم پسته از رفسنجان

به تعبیری وب‌سایت پسته دات کام، جایی است برای خرید بی‌واسطه‌ی بهترین پسته‌ی دنیا.

از مهمترین ویژگی‌های سایت پسته عرضه‌ی پسته رفسنجان با قیمت تولیدکننده است که اختلاف قیمت آن با بازار بین ۳۰ تا ۴۰ درصد است.

با کمک پسته‌دات‌کام، تولیدکنندگان رفسنجان طعم پسته‌ای را که خود مصرف می‌کنند با مردم بقیه نقاط کشور به اشتراک گذاشته‌اند.

همچنین ، برای خرید اینترنتی بهترین پسته دنیا از سایت https://pestah.com/  خرید خود را انجام دهید و با آقای اسماعیلی ۰۹۱۳۱۹۱۵۵۸۵ درتماس باشید.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ا با اعلام این خبر گفت: با تأیید ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه‌های استانی کارفرمایان و واحدهای مشمولی که جرایم بیمه‌ای آنها مربوط به پیش از تاریخ ۹۶.۱۲.۲۹ باشد و...
شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه های اجرایی استان سیستان و بلوچستان با حضور معاون تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات و معاون ارتباطات و پيگيری اجرای قانون اساسی معاونت حقوقی رياست جمهوری در محل استانداری سیستان و بلوچستان برگزار...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها