سه شنبه, ۰۱ تیر ۱۴۰۰
»   سینما, فرهنگ و هنر  »   خرید بلیت‏‌های جشنواره فجر به صورت حضوری در پردیس سینمایی ملت انجام می شود
۳ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۱۹

در پی اختلال در سامانه پیش‏‌فروش بلیت‌ ؛

خرید بلیت‏‌های جشنواره فجر به صورت حضوری در پردیس سینمایی ملت انجام می شود

دبیر جشنواره فیلم فجر از مشکلات ایجاد شده برای پیش فروش بلیت عذرخواهی و اعلام کرد که خرید بلیت‏‌های جشنواره فجر به صورت حضوری در پردیس سینمایی ملت انجام می شود .

 به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، محمد حیدری در این‌باره نوشت:

«متأسفانه علی‌رغم پیش‌بینی‌های قبلی برای ایجاد سـامانه‌ جدیدِ خرید اینترنتی بلیـت، این سامانه به دلیل ازدحام بیش از انتظار مخاطبان از اوایل ساعتِ مقرر دچار مشکل فنی و کندی روند خرید شد.

به عنوان دبیـر جشـنواره، مسئولیت این اتفاق را برعهده می‌گیرم و مراتب عذرخواهی خود را از سینمادوستان گرامی بابت اتلاف وقت و همچنین ناراحتی‌های ایجاد شده در پی این موضوع اعلام می‌دارم.

بدینوسیله اعلام می‏‌شود طی دو روز، پیش فروش بلیت‏‌های جشنواره در سامانه سینوگرام بیش از ۱۵ هزار نفر موفق به ثبت‌نام شدند و با تمهیدات درنظر گرفته شده بر اساس اولویت زمان ثبت‏‌نام، به صورت گروهی از طریـق پیامک به این افراد اطلاع‏‌رسانی خواهد شد تا طی روزهای ۵ تا ۷ بهمن‏‌ماه با حضور در پردیس سینمایی ملت، بلیت‏‌های مورد نظر خود را تهیه نمایند.

با توجه به شرایط پیش آمده، ظرفیت فروش بلیت‌های مردمی افزایش یافته و در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

بدیهی است افرادی هم که طی این دو روز از طریق سامانه پیش‏‌فروش موفق به تهیه بلیت شده‏‌اند، بلیت‌های خریداری شده به آدرس آن‌ها ارسال خواهد شد».

پایان خبر – ع ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سینما  , فرهنگ و هنر

حکمت اله موسوی گفت:سیلوی آذر پیکان در سال ۹۷ پیش از آنکه ثبت ملی شود از سوی سازمان خصوصی سازی به مناقصه گذاشته شده و در نهایت به بخش خصوصی فروخته شد ، در عین حال در پایان همان سال نیز...
به نقل از ایسنا،یک کپی مشهور از تابلو نقاشی «مونالیزا» که بسیار به نقاشی «لئوناردو داوینچی» شباهت دارد، در یک حراجی به بیش از ۱۰ برابر ارزش تخمین زده شده ـ یعنی به قیمت ۳.۴ میلیون دلار ـ فروخته شد. برنده...

مطالب مرتبط با برچسب