جمعه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی  »   خط 5مترو تهران روز جمعه 13 اسفند پذیرش مسافر ندارد
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۴۰

خط ۵مترو تهران روز جمعه ۱۳ اسفند پذیرش مسافر ندارد

قائم مقام مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: به دلیل انجام عملیات بهسازی، سرویس دهی به مسافران در خط ۵ مترو تهران از ۱۱ تا ۱۳ اسفند دستخوش تغییراتی می شود.

مهندس علی عبدالله پوراظهار کرد: پروژه بهسازی خط ۵۵ مترو تهران که از دی ماه آغاز شده است شامل عملیات های گسترده ای است که در حد امکان شب‌ها و ساعاتی که پذیرش مسافر صورت نمی‌گیرد انجام می شود اما گاهی به دلیل وسعت یک عملیات عمرانی مجبور می شویم تا فعالیت این خط را ساعاتی متوقف کنیم.

وی ادامه داد: بر همین اساس روز چهارشنبه ۱۱ اسفند، زمان مسافرگیری در خط ۵ در ساعات پایانی شب کاهش می‌یابد و حرکت آخرین قطارهای این خط از مبداء صادقیه به سمت گلشهر ساعت ۲۲ خواهد بود و ساعت ۲۱ و ۲۰ دقیقه آخرین مسافرگیری در قطارهای این خط از مبداء گلشهر صورت می گیرد.

قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه افزود: پنجشنبه ۱۲ اسفند نیز سرویس دهی خط تهران- کرج با تاخیر و از ساعت ۸ صبح آغاز می شود و مسافران می توانند از این ساعت به بعد طبق برنامه عادی از خط ۵ مترو استفاده کنند.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، به گفته مهندس عبدالله پور خط ۵مترو تهران روز جمعه ۱۳ اسفند پذیرش مسافر ندارد .

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

محمد دنان گفت:کارشناسان این شرکت با تجزیه و تحلیل فرایندهایی چون کیفیت فروش، شرایط بیمه‌گذار، تخمین میزان زیان و خسارت، توانگری، ذخایر و سود نهایی شرکت در صدور یک بیمه‌نامه و همچنین نوع فعالیت شرکت، صنعت و نگاه‌ صنعت به...
به نقل از ایلنا،به گفته کارگران خطوط ابنیه فنی راه‌آهن؛ با وجود تغییراتی که در مالکیت شرکت تراورس به عنوان بزرگترین شرکت خدماتی در راه آهن به وجود آمده و اکثر کارگران شاغل در خطوط ریلی تحت مسئولیت این شرکت...

مطالب مرتبط با برچسب