دوشنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۱
»   خودرو  »   خودروی رنو داخلی سازی می شود
15 آبان 1395 , ساعت 7:44

معاون منطقه ای رنو در آفریقا، خاورمیانه و هند گفت:

خودروی رنو داخلی سازی می شود

«پیمان کارگر» رنو را به عنوان شریک استراتژیک صنعت خودروی ایران که متعهد به گسترش داخلی سازی است، معرفی کرد.

کارگر با اشاره بر اینکه زیرساخت های بسیار خوبی در زمینه قطعه سازی در ایران وجود دارد، گفت: راه اندازی خط تولید گیربکس جی.اچ.کیو(JHQ) در تبریز  آغاز راه است و داخلی سازی در ایران تا انتقال کامل تکنولوژی به قطعه سازان ادامه خواهد داشت.
معاون رنو در آفریقا، خاورمیانه و هند درباره برنامه های جدید رنو در ایران نیز گفت: اکنون مجموع ظرفیت تولید خودروهای رنو در ایران ۲۰۰ هزار خودرو در سال است که در قالب همکاری های جدید این میزان به ۳۵۰ هزار خودرو در سال افزایش خواهد یافت؛ این یک فرصت برای رنو و قطعه سازان ایرانی است.
به نقل از ایرنا کارگر اظهار کرد قطعه سازان ایرانی توانایی تولید قطعات با کیفیت را دارند و با رسیدن به قیمت تمام شده مناسب و زمان تحویل به موقع، می توانند پا به عرصه صادرات بگذراند و وارد زنجیره جهانی رنو نیسان شوند.
براساس این گزارش، برنامه جهانی گروه خودروسازی رنو در کشورهای استراتژیک شامل ایران، رسیدن به داخلی سازی ۸۰ درصدی است. به منظور تسهیل این امر، در دور جدید همکاری های رنو با صنعت خودروی ایران، تاسیس یک مرکز مهندسی و خرید برای حمایت از قطعه سازان ایرانی پیش بینی شده است.

پایان خبر – ی ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع خودرو

از نیمه مرداد تاکنون پراید ۱۳.۹ درصد، پژو۴۰۵ حدود ۱۱.۳ درصد، پژوپارس ۲۲ درصد، تیبا هاچ‌بک ۱۵.۲ درصد و ساینا ۱۷.۱ درصد گران شده است. تکان قیمت‌ها در بازار بی‌مشتری خودرو از نیمه مرداد تاکنون شدید بوده؛ تا جایی که اعداد...
قیمت کارخانه محصولات ایران خودرو براساس به روز رسانی در آبان ماه سال جاری اعلام شد. ‌به گزارش خبرگزاری مهر، براساس قیمت گذاری نهایی محصولات کارخانه ایران خودرو در آبان ماه سال جاری بدین شرح از سوی شرکت ایران خودرو اعلام...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها