شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   خودرو  »   خودروی رنو داخلی سازی می شود
۱۵ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۷:۴۴

معاون منطقه ای رنو در آفریقا، خاورمیانه و هند گفت:

خودروی رنو داخلی سازی می شود

«پیمان کارگر» رنو را به عنوان شریک استراتژیک صنعت خودروی ایران که متعهد به گسترش داخلی سازی است، معرفی کرد.

کارگر با اشاره بر اینکه زیرساخت های بسیار خوبی در زمینه قطعه سازی در ایران وجود دارد، گفت: راه اندازی خط تولید گیربکس جی.اچ.کیو(JHQ) در تبریز  آغاز راه است و داخلی سازی در ایران تا انتقال کامل تکنولوژی به قطعه سازان ادامه خواهد داشت.
معاون رنو در آفریقا، خاورمیانه و هند درباره برنامه های جدید رنو در ایران نیز گفت: اکنون مجموع ظرفیت تولید خودروهای رنو در ایران ۲۰۰ هزار خودرو در سال است که در قالب همکاری های جدید این میزان به ۳۵۰ هزار خودرو در سال افزایش خواهد یافت؛ این یک فرصت برای رنو و قطعه سازان ایرانی است.
به نقل از ایرنا کارگر اظهار کرد قطعه سازان ایرانی توانایی تولید قطعات با کیفیت را دارند و با رسیدن به قیمت تمام شده مناسب و زمان تحویل به موقع، می توانند پا به عرصه صادرات بگذراند و وارد زنجیره جهانی رنو نیسان شوند.
براساس این گزارش، برنامه جهانی گروه خودروسازی رنو در کشورهای استراتژیک شامل ایران، رسیدن به داخلی سازی ۸۰ درصدی است. به منظور تسهیل این امر، در دور جدید همکاری های رنو با صنعت خودروی ایران، تاسیس یک مرکز مهندسی و خرید برای حمایت از قطعه سازان ایرانی پیش بینی شده است.

پایان خبر – ی ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع خودرو

معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس گفت: ۱۷دستگاه خودرو قاچاق به همت دیده بانان پیشگیری از جرم دادگستری استان فارس توقیف شد. به نقل از خبرگزاری مهر اسماعیل اکبری با اعلام این خبر اظهار داشت: با تلاش...
بندرعباس - عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: رفع عقب ماندگی در حوزه الکترونیکی شدن مجوزها، مزایده و مناقصات یکی از مطالبات مردم از شهردار جدید بندرعباس است. به نقل از خبرگزاری مهر عیسی عباسی عصر سه شنبه در جلسه شورای...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها