شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   مدیران برتر  »   دارائی بافی فاطیما ؛ بهترین مرجع برای خرید صنایع دستی استان یزد
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۳۳

دارائی بافی فاطیما ؛ بهترین مرجع برای خرید صنایع دستی استان یزد

دارایی بافی نوعی پارچه سنتی از صنایع دستی که قدمت ۸۰۰ ساله و مختص یزد است و از ابریشم و رنگ های طبیعی و همچنین از نخ و ابریشم مصنوعی و به معنای گره زدن و یا پیچاندن و در گذشته به عنوان جهیزیه عروس و دارایی توسط افراد ثروتمند خریداری و دارای رنگ های مختلف که هیچگاه مانند هم نیستند و با نقوش در هم هندسی بافته شده و ویژگی خاص پارچه زیبا و رنگارنگ دارایی نقش آن با رنگهای گرم و پرشور مانند زرد ، سبز ، قرمز ، بنفش و غیره که به صورت شال ، روسری ، رومیزی، روتختی ، مانتو، پانجو ، سارافون ، کیف ، کفش و غیره که با دستگاه های سنتی و دستی بافته می شود.

اما در خرید صنایع دستی باید به نکاتی توجه کنید ؛

در مرحله اول باید اعتبار، تخصص و محبوبیت فروشگاه صنایع دستی را بررسی کنید و در مرحله دوم قیمت و کیفیت محصولات را باید در نظر بگیرید.

یکی از فروشگاه های معتبر که تمامی این شرایط را دارد ، فروشگاه صنایع دستی و دارائی بافی فاطیما است که از گذشته تاکنون محبوبیت بسیاری دارد.

صنایع دستی و دارائی بافی فاطیما به مدیریت رحمت الله خیراندیش با بیش از سه دهه سابقه ، به عنوان تولید کننده شال ، روسری ، رومیزی، روتختی ، مانتو، پانجو ، سارافون ، کیف ، کفش و غیره از ابریشم و رنگ های طبیعی در یزد فعالیت می کند.

همچنین این محصولات از نخ و ابریشم مصنوعی با رنگهای گرم و پرشور مانند زرد ، سبز ، قرمز ، بنفش و غیره و با نقوش در هم هندسی بافته شده و ویژگی خاص پارچه زیبا و رنگارنگ با دستگاه های سنتی و دستی تولید می شود.

نمونه تولیدات دارائی بافی فاطیما :

دارائی بافی فاطیما

دارائی بافی فاطیما

نشانی : میدان امیر چخماق – بازارچه حاج قنبر – روبرو مسجد حاج قنبر ۰۳۵۳۶۲۷۳۳۰۴

شماره تماس : ۰۹۱۳۲۵۳۹۸۰۵ – ۰۳۵۳۶۲۷۳۳۰۴

آدرس ایمیل: krahmatallah@yahoo.com

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
استفاده از ماسک سه بعدی طرح دار این روزها استفاده از کالاهایی که قبلا مرکز توجه نبودند، بسیار پرطرفدار شده است. استفاده از کالاهایی مانند ماسک سه بعدی، دستگاه اکسیژن ساز و دستگاه های ماساژور بسیار رایج شده است. به همین...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها