سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   بازار دیجیتال  »   دانلود “بتا مک او اس” جدیدترین سیستم عامل مک اپل
۱۶ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۵۸

دانلود “بتا مک او اس” جدیدترین سیستم عامل مک اپل

اپل در کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان خود علاوه بر معرفی برخی محصولات جدید و هیجان‌انگیز، از جدیدترین سیستم عامل macOS نیز رونمایی کرده و دقایقی پس از آن، نسخه بتای این نرم افزار را جهت دانلود در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

کاربران با دانلود “بتا مک او اس” High Sierra به برخی قابلیت‌های جدید این سیستم عامل، شامل بهبود عملکرد اپلیکیشن‌های Photos، سافاری و Mail، هسته‌های ذخیره‌سازی جدید، امکان پشتیبانی دستگاه‌های مجهز به این سیستم عامل از کارت گرافیک خارجی و بازی‌های واقعیت مجازی دست خواهند یافت.

دانلود نسخه بتا مک او اس High Sierra برای چه دستگاه‌هایی امکان‌پذیر است؟

لیست کامپیوترهای مک که قابلیت نصب این سیستم عامل را دارند به شرح زیر است:

  • مک بوک (اواخر ۲۰۰۹ یا جدیدتر)
  • مک بوک پرو (اواسط ۲۰۱۰ یا جدیدتر)
  • مک بوک ایر (اواخر ۲۰۱۰ یا جدیدتر)
  • مک مینی (اواسط ۲۰۱۰ یا جدیدتر)
  • آی مک (اواخر ۲۰۰۹ یا جدیدتر)
  • مک پرو (اواسط ۲۰۱۰ یا جدیدتر)

اولین نسخه بتا از سیستم عامل مک او اس High Sierra با استفاده از مکانیزم آپدیت نرم افزاری فروشگاه مک استور و یا از طریق وب‌سایت توسعه‌دهندگان اپل قابل دسترسی و دانلود است.

اپل قصد دارد نسخه عمومی ورژن بتای جدیدترین سیستم عامل مک او اس را در اواخر ماه جاری میلادی (هفته اول تیرماه) عرضه کند. بنا به برنامه‌ریزی‌های اپل، مک او اس های سیرا تا پایان پاییز امسال به صورت رایگان در فروشگاه MacApp قرار خواهد گرفت.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بازار دیجیتال

 سید جواد جهرمی گفت:اگر حاکمیت در رابطه با عرضه خودرو در بورس کالا به جمع‌بندی نهایی برسد و نهایتا آن را ابلاغ کند، بورس کالا بستر مناسب برای آن را فراهم خواهد کرد. در حال حاضر مساله اصلی، سازوکار معاملاتی...
محمود محمودزاده گفت: چیزی که تاکنون در بورس کالا مدنظر بوده و مورد بحث قرار گرفته است، معاملات املاک اشخاص حقوقی و وابسته به نهادهای دولتی بوده که در دست اجراست. ساختاری در بورس کالا فراهم شده است که املاک نهادهای مختلف...

مطالب مرتبط با برچسب