یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   داوطلب همدانی در راه کنکور امروز جان باخت
۱۵ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۳:۳۸

داوطلب همدانی در راه کنکور امروز جان باخت

رئیس سازمان سنجش از فوت یک داوطلب همدانی امروز صبح برای شرکت در کنکور ۹۶ خبر داد.

دکتر ابراهیم خدایی با تایید این خبر افزود: متاسفانه یک داوطلب خانم که از شهر بهار برای شرکت در کنکور سراسری ۹۶ عازم همدان بود که در یک سانحه تصادف جان باخته است که ما ضمن عرض تسلیت به خانواده آن مرحوم، موضوع را پیگیری خواهیم کرد و به طور حتم در مراسم یادبود ایشان شرکت خواهیم کرد.

وی افزود: هنوز مشخصات این داوطلب کنکور که در کدام یک از گروه های آزمایشی شرکت کرده بود، مشخص نیست که پس از پیگیری های لازم در اطلاعیه سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

پیش از این سرهنگ رضا عزیزی رئیس پلیس راه استان همدان گفته بود که یک دختر نوجوان از شهر بهار برای شرکت در کنکور سراسری ۹۶ عازم همدان بود که در یک سانحه تصادف جان باخته است.

رئیس پلیس راه استان همدان در توضیح سانحه یادآور شده است: یک خودروی وانت پیکان که صبح امروز از سمت بهار به همدان در حال تردد بود در کیلومتر پنج شهر همدان دچار سانحه می شود و خودروی وانت پیکان به علت بی توجهی راننده به جلو با سرعت بالا به یک کمباین برخورد کرده سپس واژگون شد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...
به نقل از ایلنا،هرچند  فروش دستگاه و زمین کارخانه با ورود دادستانی متوقف شده اما شواهد نشان می دهد  مدیران نرگس تلاشی برای تولید ندارند و تمام هم وغم‌شان برای پرداخت حقوق و بیمه کارگران با فروش زمین ها و...

مطالب مرتبط با برچسب