یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   سیاسی  »   دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران فردا به مسکو می رود
۱ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۵۰

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران فردا به مسکو می رود

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان فردا به منظور شرکت در هشتمین نشست مقامات عالی امنیتی کشورها به مسکو سفر خواهد کرد.

به نقل از مهر، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان فردا به منظور شرکت در هشتمین نشست مقامات عالی امنیتی کشورها و همچنین دیدار و گفتگو با مقامات روسیه به مسکو سفر خواهد کرد.

دریابان شمخانی در این نشست که به ریاست شورای امنیت ملی فدراسیون روسیه برگزار می شود، ضمن تبیین شرایط  امنیتی و تحولات سیاسی و اقتصادی منطقه، راهبردها و تجربیات کشورمان برای ایجاد زمینه های مقابله مشترک با پدیده تروریسم را برای کشورهای شرکت کننده در اجلاس ارایه خواهد کرد.

در طی این سفر، گفتگو و رایزنی به منظور پیشبرد ابتکارات مشترک سیاسی، نظامی و امنیتی با کشورهای حاضر در اجلاس به ویژه هم پیمانان جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریسم در دستور کار قرار دارد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

محمد جواد آذری جهرمی گفت: امروز با ثبت یک درخواست در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یک شهروند، تقاضا دادم که کلیه قراردادهای درآمدزا و هزینه‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سال ۱۳۸۵ -که قطعا محرمانگی ندارند- منتشر شود.  به...
به نقل از ایرنا،ضریب پوشش صادرات (سهم پوشش صندوق از صادرات غیرنفتی) درسال ۱۳۹۹، ۱۰ درصد بوده و این درحالی است که متوسط این ضریب در موسسات همتای صندوق در کشورهای عضو کلوپ پراگ (اروپای شرقی، آفریقا و خاورمیانه)، ۲...

مطالب مرتبط با برچسب