سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   درباره مزایده عمومی اموال قاچاقچیان تصمیم گیری شود
۲۱ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۰۹

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی:

درباره مزایده عمومی اموال قاچاقچیان تصمیم گیری شود

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی خواستار تصمیم گیری دستگاه قضایی و نهادهای متولی درباره مزایده عمومی اموال قاچاقچیان شد.

به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمد رضا صالحی با بیان اینکه معضل مواد مخدر از آسیب های اجتماعی اصلی کشور محسوب می شود، لزوم تهیه طرح های مدون و برنامه ریزی برای جذب کامل اعتبارات این حوزه را خواستار شد.

وی هم چنین از دستگاه قضایی و نهادهای متولی خواست تا با هماهنگی و هم افزایی بیشتر، اموال و خودروهای توقیفی قاچاقچیان و سوداگران مرگ را تعیین تکلیف کنند تا متناسب با نیازها و اولویت های موجود، درباره مزایده عمومی آنها یا واگذاری به دستگاه ها تصمیم گیری شود.

صالحی لزوم پیگیری و چاره اندیشی برای واگذاری مدیریت مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب های مواد مخدر استان به اداره کل بهزیستی را نیز مورد تأکید قرار داد.

احمد ریواده دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هم گفت: تشدید طرح های مقابله با مخدرهای صنعتی، فعال تر کردن کمیته شناسایی اموال قاچاقچیان و تعیین تکلیف اموال توقیفی آنان از اولویت های سال جاری این شورا محسوب می شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب